ЛІКУВАННЯ ВИПАДІННЯ ВОЛОССЯ

Ефективне лікування облисіння у будь якому віці!

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

*При онлайн записі діє знижка 10%

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРАЙС

Облисіння є доволі делікатною темою, яка одних може зачепити за живе і на довго ввігнати в депресію, а інших наштовхнути на кардинальну зміну іміджу в стилі Євгена Кошового. Проблема алопеції зустрічається у всіх вікових групах у рівних пропорціях як у чоловіків так і у жінок. Та у міру генетичних відмінностей, жіноча алопеція може залишатись не помітною до самої старості, в той час, чоловіче облисіння дуже яскраво помітне з першими проявами.

Лікування випадіння волосся FineLine: косметологічний центр у Івано-Франківську

Існує навіть твердження, що на пошук ліків від облисіння витрачається більше коштів ніж на дослідження космосу. Просто вдумайтесь в глобальність проблеми! Людина, у якої починає сильно випадати волосся, дуже швидко дізнається, значення одного дивного медичного терміну – алопеція. До виникнення цієї проблеми мало хто цікавиться, що ж це таке. На жаль, проблема випадіння волосся досить часто зустрічається як у чоловіків, так і у жінок.  Якщо ми помічаємо, що на голові починає з’являтися лисина чи надмірно стало випадати волосся – це привід для занепокоєння!

ВИДИ АЛОПЕЦІЇ

СПОСОБИ ЛІКУВАННЯ

ПЕРЕСАДКА ВОЛОССЯ

ДОРОГО ТА ДОВГО!

Ймовірно одна з найпоширеніших процедур. Характеризується тим, що гарантує стійкий результат на довготривалий час. Проте вимагає суттєвих грошових витрат і проведення декількох процедур для отримання очікуваного результату.

НАРОДНА МЕДИЦИНА

ДОСІ ВІРИТЕ В КАЗКИ?

Народні методи пропонують доволі дивні, моментами навіть радикальні методи лікування облисіння. В деяких випадках це не тільки не допомагає, а наносить додаткову шкоду, пошкоджуючи шкіру голови!

МЕЗО

ЕФЕКТИВНО ТА БЕЗБОЛІСНО

Найбільш доступніша та ефективна процедура з наведених. Проте потребує періодичного проходження для утримання стійкого результату. Втім, результат після першої процедури буде помітний майже одразу.

100% ефективність

RBJ HAIR COCKTAIL

Сучасний препарат, який успішно вирішує проблему випадіння волосся та алопеції будь-якого типу.

ПОКАЗАННЯ:

 • Будь який вид алопеції

 • Сухість та ламкість волосся

 • Пошкодження волосяних фолікул

ЩО ТАКЕ АЛОПЕЦІЯ

випадіння волосся це серйозна проблема Івано-Франківськ

Алопеція, чи простіше кажучи облисіння – це захворювання, при якому спостерігається втрата волосся, що постійно прогресує, а також недостатній ріст нового. Залежно від причини, яка викликала цей процес, облисіння може по-різному проявлятися клінічно: зачіпати лише волосяну частину голови або поширюватися на брови, а у чоловіків і на бороду. Випадіння волосся може бути фізіологічним або ж свідчити про різноманітні негаразди в організмі.

яка довжина волосся Івано-Франківськ

Щодня волосся підростає приблизно на 0,35 мм. Нормальним процесом для людського організму, коли в день випадає від 50 до 100 волосинок, причому під час миття голови ця кількість зростає. І це для нас є зовсім непомітним. Завдяки тому, що зміна волосся відбувається не на всій голові відразу, а поступово, ми не знаємо, що таке облисіння, поки це чергування з якихось причин не порушується.

Кожна волосина в процесі свого життя проходить стадії:

 • Анаген або ріст: триває від 2 до 6 років (у середньому 3 роки), у цій стадії одночасно перебуває 85–90% усіх фолікулів;

 • Проміжна (катаген): характерна для 2–3% фолікулів;

 • Телоген або відпочинок, в якій перебуває 10–15% фолікулів протягом 3 місяців.

 • Андрогенетичну (андрогенна);

 • Гніздову (вогнищева алопеція);

 • Дифузну.

випадіння волосся Івано-Франківськ

ВИДИ АЛОПЕЦІЇ

Є дві форми дифузної алопеції:

 • Телегенова. Більшість фолікул переходят в стан спокою (телогену) і перестають вирощувати волосся. Причинами цього можуть бути гормональні порушення, нервове перевантанження, стреси, тривале вживання сильних ліків, гострі захворювання, хірургічні операції тощо, суворі дієти.

 • Анагенова. Виникає внаслідок отруєння, дії радіації, внаслідок чого фолікули випадають ще в анагені не проходячи через катаген та телоген.

Оскільки за дифузійної алопеція фолікули не гинуть, то після зникнення причини захворювання за І-ІІІ квартали ріст волосся відновлюється.

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ ОБЛИСІННЯ У FINELINE