БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ

Оздоровлення шкіри на клітинному рівні

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРАЙС

Гіалуронова кислота являє собою гидроколлоид – речовина, яка здатна зв’язувати велику кількість молекул води , перешкоджаючи зневоднення шкіри. Оптимальний рівень гідратації (зволоження) сприяє підтримці нормальної життєдіяльності клітин шкіри і їх природної регенераціі.Гіалуроновая кислота міститься в дермі кожної людини, проте достатня її кількість виробляється організмом тільки до 20-25 років . Після продукція гіалуронової кислоти в шкірі знижується, а разом з цим і пружність, еластичність шкіри, з’являються зморшки, колір обличчя стає більш тьмяним, пропадає здорове сяйво шкіри.

Біоревіталізація Fine Line

ПРЕПАРАТИ ДЛЯ БІОРЕВІЛІТАЗАЦІЇ

Meso-Hunting F199

Ін’єкційний препарат нового покоління для інтенсивної терапії та відновлення клітин шкіри. Активна речовина сприяє само регенерації пошкоджених клітин, забезпечує протизапальний ефект  та захищає від впливу зовнішніх чинників.

ВАРТІСТЬ

UAH5000за 1 процедуру
 • Синдром зневодненої шкіри;

 • Акне та постакне;

 • Підвищена жирність шкіри;

 • Передчасне старіння шкіри;

MesoEye C71

Новітній ін’єкційний препарат для корекції естетичних проблем ділянки навколо очей, що гарантує позбавлення від зморшок, набряків й темних кругів.

ВАРТІСТЬ

UAH4900за 1 процедуру
 • Зморшки в ділянці очей;

 • Темні круги під очима;

 • Неестетичні впадини під очима;

Коли шкіра потребує відновлення водного балансу, оздоровлення та розгладження зморшок, біоревіталізація є найефективнішою процедурою в великій кількості випадків. Її перевага не тільки в прекрасних естетичних результатах, але також і в безпеці, в невеликій кількості необхідних процедур і більш тривалих (в порівнянні з мезотерапией) проміжках між сеансами.

Мезотерапевтичні коктейлі можуть містити компоненти, спрямовані на вирішення різних завдань . У будь-якому випадку перед курсом будь-яких процедур вас проконсультує лікар дерматолог-косметолог, який оцінить стан шкіри, визначить основні проблеми та цілі і підбере методику, яка потрібна саме вам.

БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ І МЕЗОТЕРАПІЯ – ЯКУ МЕТОДИКУ ВИБРАТИ?

ОСОБЛИВОСТІ ПРОЦЕДУРИ

Сама процедура введення ін’єкцій займає приблизно 20-40 хвилин. Відгуки клієнтів та практика наших лікарів показує, що відчуття під биоревитализации шкіри можуть відрізнятися в залежності від індивідуальної чутливості шкіри. Терпіти біль немає ніякої необхідності, лікар може застосувати місцеві анестезуючі креми, щоб забезпечити комфорт.

Ліфтинг та омолодження Fine Line

Після процедури можуть з’являтися почервоніння і припухлості в місцях введення препарату. Відгуки клієнтів, які зробили уколи гіалуронової кислотою, підтверджують, що буквально через 1-2 дня ці наслідки зникають, і ви можете спостерігати перетворення вашої шкіри.

РЕЗУЛЬТАТИ БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЇ

 • Сповільнюються процеси старіння і в’янення шкіри
 • Активізується неоколлагенеза (вироблення власного колагену)
 • На клітинному рівні покращується функціонування клітин, поліпшується якість клітин епідермісу і дерми
 • Вирівнюється рельєф шкіри, розгладжуються зморшки
 • Підвищується еластичність і пружність
 • Шкіра набуває рівний, здоровий тон і сяйво
 • Зменшуються темні кугі під очима, обличчя виглядає свіжим і відпочилим

ПРОЦЕДУРУ ПРОВОДИТЬ

Вероніка Ставишенко
Вероніка СтавишенкоКосметолог
Спеціаліст з біоревіталізації та багаторічним досвідом в косметології. Завершила курси по апаратній косметології. В нашій клініці практикує апаратну та ін’єкційну косметологію.

ОНЛАЙН ЗАПИС