ДЕРМАТОЛОГІЯ В ІВ-ФР

Сучасні методи профілактики та лікування

*При онлайн записі діє знижка 20%

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРАЙС

Людьска шкіра займає найбільшу площу в порівнянні з іншими органами і піддається завжди дуже великим ризикам. Природно, що і захворювань шкіри дуже багато і займається всіма ними саме дерматологія. Шкірними патологіями ця наука не обмежується, в сфері уваги також патологічні стани слизових оболонок і різні захворювання, безпосередньо пов’язані з придатками шкіри.

Дерматологія в Івано-Франківську – відмінна можливість отримати якісне лікування у зручний для вас час.

Особливість усіх хвороб шкіри, оболонок слизових, нігтів і волосся полягає в тому, що вони дуже рідко мають характерні гострі прояви, частіше їм притаманне довгий і хронічний плин.

Дерматологія та хвороби шкіри

Пріоритетні симптоми хвороб шкіри – це нестерпний свербіж і висипання різного походження. Дерматологія успішно з цими проявами справляється, а високопрофесійні фахівці грамотно класифікують різні зміни на шкірі та призначать корекцію дефектів шкіри, що допоможе уникнути естетичних та явно виражених дефектів і змін шкіри та волосся. Слід також враховувати, що шкірні патології ще й погіршують якість життя людини і чим раніше ви звернетеся до нашого центру, тим самим, повернетесь до нормального життя.

Високопрофесійні фвхівці нашого центру мають значний досвід у вирішенні дерматологічних проблем і готови якісно надати високоспеціалізовану допомогу за цілою низкою існуючих захворювань.

Консультація дерматолога допоможе правильно визначити проблему та призначити найбільш дієві методи лікування. Саме під час консультації лікар здійснить візуальний огляд та при необхідності під лупою, уважно вислухає скарни пацієнта та збере анамнез, призначить додаткові обстеження для підтвердження діагнозу і вже після, за результатами обстеження, видасть письмові рекомендації та призначить подальше лікування.

Дерматологічне обстеження

Комплексне дерматологічне обстеження призначається при сумнівах в діагнозі і бажанні лікаря отримати більш розширений анамнез, при необхідності проводиться цифрова дерматоскопія та беруться проби на предмет алергічних реакцій.

Цифрова дерматоскопія пропонується, як правило, для своєчасного виявлення пігментних новоутворень на шкірі і подальше спостереження за ними, також в цілях якісної діагностики меланоми і раку шкіри немеланомного характеру. Вважається важливим при деяких загальних або інфекційних шкірних захворюваннях, ще як допоміжний діагностично – інструментальний метод.

Вдалося, завдяки даному сучасному методу, знизити кількість хірургічних втручань, при цьому, цілком невиправданих, які призначаються і здійснюються при лікуванні онкологічних шкірних захворювань.

Дерматологічне відділення в Івано-Франківську – еталон сучасного лікування, де завжди:

  • працює професійних медперсонал, досвід яких перевірений роками
  • максимальний рівень оснащення
  • новітні лікувальні технології та високоякісні засоби
  • план лікування – виключно індивідуальний

Профілактика та лікування

Лікування у дерматолога передбачає перебування людини в денному стаціонарі в комфортних умовах та просторих палатах, обладнаних усім необхідним. У нашому центрі передбачена реабілітаційна програма, у тому числі і фізіотерапія. Кожен пацієнт може розраховувати на обов’язкове спостереження та постійне консультування.

Центр «Fine Line» завжди працює для людей, бажаючи бачити їх здоровішими і красивішими. Як показує життя усі хвороби шкіри, принаймні більшість з них, беруть свій початок із патології саме внутрішніх органів або порушенням процесу обміну речовин, отже фахівці розглядають різні засоби і всілякі процедури, які своєю дією безпосередньо направлени на якісне очищення організму. Саме для цього призначаються різні сорбенти, корисні очищаючі клізми і правильна дієта з переважанням клітковини у раціоні.

Послуги дерматалогії доступні кожному, залежать від виду захворювання і способу лікування. Ознайомитися попередньо з вартістю послуг можна по номером телефону, зазначеного на сайті.

Відзначимо, що за умови обов’язкового дотримання пацієнтом всіх рекомендацій лікаря –

ми гарантуємо високу результативність та ефективність лікування дерматологічних захворювань.