ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ

Довготривалий результат для будь-якого типу шкіри та волосся

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

*При онлайн записі діє знижка 20%

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРАЙС

Лазерна епіляція у Івано-Франківську дозволяє позбутися небажаного волосся без шкідливого впливу на організм. При даній процедурі лазерного видалення волосся видаляється не тільки волосина, а й руйнується волосяна цибулина, що розташована під шкірою. Більше про переваги тут!

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ

Лазерна епіляція у Fineline
  • Спеціаліст наносить спеціальний гель;

  • Підбирається потужність та довжина хвилі лазера;

  • Проводиться процедура;

  • Після завершення процедури наноситься протизапальний гель;

  • У разі відчутного дискомфорту додатково наноситься антисептичний препарат.

Не всі волосинки випадають безпосередньо під час проведення процедури. Деякі з них відпадають протягом наступних двох тижнів після сеансу. Прекрасні результати, тобто повна відсутність волосся на обробленій лазером шкірі, зберігаються протягом півтора-двох місяців. З кожною процедурою цей інтервал збільшується. Тому лазерна епіляція у Івано-Франківську рекомендується повторно один раз на рік, по завершенню повторного курсу (з шести процедур).

EOS-ICE ЛАЗЕР ОСТАННЬОГО ПОКОЛІННЯ

Косметологія FineLine використовує найновіший апарат для лазерного видалення волосся у Західній Україні. Проведення процедури на даному апараті фактично безболісне, а позитивний ефект досягається у 96% клієнтів (в інших лазерах цей показник на рівні 70%). Якщо вас цікавить видимий результат при малих затратах часу та грошей – лазерна епіляція у косметології FineLine саме для вас!

ЗАПИШІТЬСЯ ОНЛАЙН ТА ОТРИМАЙТЕ ЗНИЖКУ 20%

Комбінований лазер (Діодний, александритовий та Yag лазер)
Діодний лазер Fineline принцип дії видалення волосся

ПЕРЕВАГИ НАШОГО АПАРАТУ

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ: ЦІНИ

Найкращі ціни на лазерну епіляцію у Івано-Франківську можна знайти саме у косметології FineLine. Процедура проводиться спеціалістами, які пройшли навчання та мають стаж проведення даної процедури від 1+ року. Ціни на лазерну епіляцію в Івано-Франківську вказано без урахування знижки 20% при онлайн записі!

НАЗВА ДІЛЯНКИ Епіляція: Верхня губа Лазерна епіляція: Ноги Глибоке бікіні Лазерна епіляція: Руки
ВАРТІСТЬ 180 грн. 1200 грн. 500 грн. 700 грн.

Лазерна епіляці: глибоке бікіні

550

Лазерна епіляція: ноги

1500

Лазерна епіляція: губа

210
ПЕРЕГЛЯНУТИ ЦІНИ

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ БІКІНІ

Лазерна епіляція глибоке бікіні Франківськ

Одна із найпопулярніших процедур лазерної епіляції у Івано-Франківську. Лазерна епіляція бікіні вирішує безліч проблем: подразнення після бриття, низький больовий поріг (депілятори), алергічні реакції (шугаринг). Після лазерної епіляції інтимних місць  ви отримуєте гладеньку шкіру без зайвих волосків, а головне — без побічних ефектів.

ІНТИМНА ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ

СПЕЦІАЛІСТИ З ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ FINELINE

Ви можете обрати будь-кого при записі онлайн:)

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ: РЕКОМЕНДАЦІЇ

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ ТА МІФИ ПРО EOS ЕПІЛЯЦІЮ

Ефективність курсу лазерної епіляції залежить від двох речей: апарату, на якому роблять процедуру і кваліфікації лікаря. Сьогодні в косметології існує окрема спеціалізація — лазерний терапевт. Тому що дана процедура не з простих. Так що, перед тим, як вирішити піти на процедуру лазерної епіляції в Івано-Франківську, потрібно знайди професійного лікаря. У вашому випадку, достатньо прийти у клініку Fineline:)

Таке можливо. Але, як правило, після курсу лазерної епіляції відновлюється не більше 10-20% волосся, причому це не жорстка щетина в проблемних місцях (бікіні, пахви, ноги), а тонкі, майже позбавлені кольору слабкі одиничні волоски. Після завершення курсу  варто проходити підтримувальні процедури 1 раз в рік — видаляти ті самі одиничні волоски.

Ні! Дивіться попередню відповідь. У ряді випадків при вагітності відзначається підвищений ріст волосся на шкірі обличчя, живота і стегон. Це обумовлено підвищеним виробленням андрогенів надниркових залоз та має тимчасовий характер і самостійно зникає після пологів.

Ні! Лазерна епіляція глибокого бікіні проводиться у всьому світі з 80-х років минулого століття. І поки лазерну епіляцію хорошим методом контрацепції ніхто в науковій спільноті не визнавав. Якщо серйозно, лазери — найточніші машини у світі: працюють на рівні нанометра і пікосекунди — це в трильйони разів менше і швидше, ніж «мікро» і «секунда». Сучасні лазери, що мають схвалення (США, ЄС та МОЗ), не несуть ніякої шкоди здоров’ю.

Ні! Це ще один небезпечний міф. Лімфовузли є у людини по всьому тілу, не тільки під пахвами. Згідно з даними Фонду по боротьбі з раком шкіри США, лазери, що мають схвалення FDA, МОЗ та EC не викликають рак шкіри, а попереджають його. А щоб убезпечити себе від раку грудей, потрібно не відкидати сучасні методи краси, а обов’язково 1 раз на рік проходити УЗД молочних залоз, особливо після пологів.

БІЛЬШЕ ВІДПОВІДЕЙ

ВИДАЛЕННЯ ВОЛОССЯ ЛАЗЕРОМ

Лазерна епіляція у Івано-Франківську, в косметології FineLine, дозволяє за 6-ть сеансів усунути всі волосяні цибулини на конкретній ділянці шкіри повністю. 

 ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ!

Особливості лазерної епіляції проведення
  • Вагітність

  • Цукровий діабет

  • Злоякісні новоутворення на шкірі

  • Інфекційні хвороби включаючи герпес

КОНСУЛЬТАЦІЯ

СПЕЦІАЛІСТИ З ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ FINELINE

Ви можете обрати будь-кого при записі онлайн:)

Ставишенко Вероніка
Ставишенко ВеронікаКосметолог
Софія Шологонюк
Софія ШологонюкКосметолог
Соломія Дубчак
Соломія ДубчакКосметолог

ВІДГУКИ ПРО ЛАЗЕРНУ ЕПІЛЯЦІЮ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Варто розуміти, що видалення волосся може мати різний ефект в залежності від багатьох факторів, включаючи колір волосяного покриву та навіть товщину волосків. Для помітного результату потрібно пройти три процедури, а для тривалого – від 6 до 9. В мережі інтернет відгуки переважно позитивні, зважаючи на те, що в наш час дана процедура стала менш болісною, а сам ефект більш стійким. Незадоволеними залишились ті, які очікували дивовижних результатів уже після першої процедури. На жаль,  поки не існує технологій які б дозволяли втілити це у реальність.

РЕЗУЛЬТАТ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Користувалась послугами лазерної епіляції у багатьох салонах краси у Івано-Франківську. Проте остаточно вибір зробила на користь косметології ФайнЛайн, бо тут лазер має ефект та практично безболісний. Тим паче, на кожну процедуру надавали знижку 20%

Анастасія Валеріївна (⭐⭐⭐⭐⭐ 4.9/5)

Звертався з приводу лазерної епіляції спини. Спочатку думав записатись на воскову епіляцію, але щоб мене відговорити від цих страждань, косметолог запропонував провести першу процедуру з знижкою 50%. В перший день випало десь 30% волосся. Взяв сертифікат:). Рекомендую.

Володимир Михайлович (⭐⭐⭐⭐⭐ 4.82/5)

Приходила з дочкою 16 років. Рада, що прийшла саме сюди, бо дочка дуже соромилась і нам підібрали такий час, щоб було менше відвідувачів. Дочка задоволена результатом. Будемо рекомендувати.

Марія Василівна (⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5)

Справді хороші ціни, які не тримаються на одних знижках. Тут нема “купи це” або “зроби те” і отримай 80% знижки. Все досить просто. І нижчих цін на лазерну епіляцію у Івано-Франківську я ще не бачила.

Оксана Петрівна (⭐⭐⭐⭐⭐ 4.94/5)

Цікавило глибоке бікіні по лінії білизни. Раніше була у ****** косметології, але не витримала навіть 2-х хвилин через сильні больові відчуття. У ФайнЛайн мені  надали повну консультацію та підібрали параметри лазерної епіляції саме під мене, тому були не приємні відчуття, але явно не настільки, щоб встати і піти. Рекомендую лазерну епіляцію у Франківську саме в косметології FineLine.

Ангеліна Вікторівна (⭐⭐⭐⭐⭐ 4.8/5)

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

РЕКОМЕНДОВАНІ ПРОЦЕДУРИ

Пройшовши курс лазерної епіляції у FineLine ви позбавитесь зайвого волосся та отримаєте прекрасну гладеньку шкіру. Втім, дана процедура не вирішує вікових проблем.