ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ

Довготривалий результат для будь-якого типу шкіри та волосся

*При онлайн записі діє знижка 20%

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРАЙС

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

Лазерна епіляція – це справжній прорив в дерматокосметології, що дозволяє позбутися небажаного волосся без шкідливого впливу на організм. При цьому, скористатися даною послугою можуть всі, незалежно від статі і віку. При даній процедурі з видалення волосся видаляється не тільки волосина, а й руйнується волосяна цибулина, що розташована під шкірою. При повному знищені цибулини подальший ріст волосся в опрацьованій ділянці суттєво сповільнюється.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ЕПІЛЯЦІЯ

 • Спеціаліст наносить спеціальний гель;

 • Підбирається потужність та довжина хвилі лазера;

 • Проводиться процедура;

 • Після завершення процедури наноситься протизапальний гель;

 • У разі відчутного дискомфорту додатково наноситься антисептичний препарат.

ВАЖЛИВО: не всі волосинки випадають безпосередньо під час проведення процедури. Деякі з них відпадають протягом наступних двох тижнів після сеансу. Прекрасні результати, тобто повна відсутність волосся на обробленій лазером шкірі, зберігаються протягом півтора-двох місяців. З кожною процедурою цей інтервал збільшується. Тому процедуру з видалення волосся потрібно проводити повторно один раз на рік, по завершенню повторного курсу ( з шести процедур).

ВИДАЛЕННЯ ВОЛОССЯ: ПРОЦЕДУРА

Епіляція у Івано-Франківську в косметології FineLine дозволяє за шість сеансів усунути всі волосяні цибулини на конкретній ділянці шкіри повністю. Як показує практика, найбільш затребувані зони – пахова та зона глибокого бікіні, при бажанні можна розглянути видалення волосся по всьому тілу. Сама процедура відносно болюча і при наявності багатьох нервових закінчень у зоні епіляції – правильно буде застосувати при цьому знеболення. Втім, наш лазер має один із найменших показників болючості в Західній Україні.

Видалення волосків лазером – процедура нешкідлива і лякатися не має сенсу. Для тих хто побоюється лазерного проміння відзначимо, що завдати непоправних дій саме внутрішнім органам апарат не спроможний, оскільки довжина променя коротка і не здатна завдати шкоди вашому здоров’ю.

EOS-ICE ЛАЗЕР ОСТАННЬОГО ПОКОЛІННЯ

Комбінований лазер
(Діодний, александритовий та Yag лазер)

Діодний лазер Fineline для лазерної епіляції
Діодний лазер Fineline принцип дії видалення волосся

ПЕРЕВАГИ НАШОГО ЛАЗЕРА

ІНТИМНА ЕПІЛЯЦІЯ ЗОНИ БІКІНІ

Лазерна епіляція глибоке бікіні Франківськ

Одна із найпопулярніших процедур лазерної епіляції в світі. Вона вирішує безліч проблем інтимного догляду, таких як: подразнення після бриття, сухість, неможливість використовувати депілятор, сумнівна безпечність при використання бритв. Після лазерної епіляції бікіні ви отримуєте гладеньку шкіру без зайвих волосків, а головне – без побічних ефектів. Ми рекомендуємо дану процедуру як жінкам так і чоловікам. Пройшовши курс інтимної лазерної епіляції ви зможете на довго забути про волосся у не бажаних місцях, що особливо актуально у літній сезон.

ІНТИМНА ЕПІЛЯЦІЯ

СПЕЦІАЛІСТИ З ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ FINELINE

Ви можете обрати будь-кого при записі онлайн:)

Ставишенко Вероніка
Ставишенко ВеронікаКосметолог
Софія Шологонюк
Софія ШологонюкКосметолог
Соломія Дубчак
Соломія ДубчакКосметолог

БАЖАНО УТРИМАТИСЬ

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ ТА МІФИ ПРО EOS ЕПІЛЯЦІЮ

Ефективність курсу залежить від двох речей: апарату, на якому роблять процедуру, і кваліфікації лікаря. Сьогодні в косметології існує окрема спеціалізація – лазерний терапевт. Тому що лазерна епіляція – процедура не з простих. Так що, перед тим, як вирішити піти на процедуру, потрібно знайди професійного лікаря. У вашому випадку, достатньо прийти у клініку Fineline. В нас працюють тільки досвідчені спеціалісти, що гарантує хороший та довготривалий ефект.

Таке можливо. Але, як правило, після курсу лазерної епіляції відновлюється не більше 10-20% волосся, причому це не жорстка щетина в проблемних місцях (бікіні, пахви, ноги), а тонкі, майже позбавлені кольору слабкі одиничні волоски. Після завершення курсу  варто проходити підтримуючі процедури 1 раз в рік – видаляти ті самі одиничні волоски.

Ні! Дивіться попередню відповідь. У ряді випадків при вагітності відзначається підвищений ріст волосся на шкірі обличчя, живота і стегон. Це обумовлено підвищеним виробленням андрогенів надниркових залоз та має тимчасовий характер і самостійно зникає після пологів.

Ні! Лазерна епіляція глибокого бікіні проводиться у всьому світі з 80-х років минулого століття. І поки лазерну епіляцію хорошим методом контрацепції ніхто в науковому співтоваристві не визнавав. Якщо серйозно, лазери – найточніші машини в світі: працюють на рівні нанометра і пікосекунди – це в трильйони разів менше і швидше, ніж «мікро» і «секунда». Сучасні лазери, що мають схвалення (США, ЄС та МОЗ), не несуть ніякої шкоди здоров’ю.

Ні! Це ще один небезпечний міф. Лімфовузли є у людини по всьому тілу, не тільки під пахвами. Згідно з даними Фонду по боротьбі з раком шкіри США, лазери, що мають схвалення FDA, МОЗ та EC не викликають рак шкіри, а попереджають його. А щоб убезпечити себе від раку грудей, потрібно не відкидати сучасні методи краси, а обов’язково 1 раз на рік проходити УЗД молочних залоз, особливо після пологів.

Воскова епіляція – це завжди «відривання» не тільки волосся, але і поверхневого захисного шару шкіри. Тому кілька днів шкіра після воску гладка, а потім більш суха і груба. Крім цього, після воску волосинки вростають. З лазером все навпаки: якість шкіри поліпшується. Під час процедури видаляються пігментації, тонкі капіляри, звужуються пори, шкіра підтягується, звужуються потові залози. Як результат, пацієнти рідше користуються дезодорантом.

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ!

Видалення волосся лазерною епіляцією має ряд протипоказань, на які варто зважити при записі на процедуру! 

 • Вагітність

 • Цукровий діабет

 • Злоякісні новоутворення на шкірі

 • Інфекційні хвороби включаючи герпес

*Для консультації потрібен акаунт у FaceBook

КОНСУЛЬТАЦІЯ ОНЛАЙН

ВІДГУКИ ПРО ЛАЗЕРНУ ЕПІЛЯЦІЮ

Варто розуміти, що видалення волосся може мати різний ефект в залежності від багатьох факторів, включаючи колір волосяного покриву та навіть товщину волосків. Для помітного результату потрібно пройти три процедури, а для тривалого – від 6 до 9. В мережі інтернет відгуки переважно позитивні, зважаючи на те, що в наш час дана процедура стала менш боліснішою, а сам ефект більш стійкішим. Незадоволеними залишились ті, які очікували вражаючих результатів уже після першої процедури. На жаль,  поки не існує технологій які б дозволяли втілити це у реальність.

Користувалась послугами лазерної епіляції у багатьох салонах краси у Івано-Франківську. Проте остаточно вибір зробила на користь косметології ФайнЛайн, бо тут лазер має ефект та практично безболісний. Тим паче, на кожну процедуру надавали знижку 20%

Анастасія Валеріївна

Звертався з приводу епіляції спини. Спочатку думав записатись на воскову епіляцію, але щоб мене відговорити від цих страждань, косметолог запропонував провести першу процедуру з знижкою 50%. В перший день випало десь 30% волосся. Взяв сертифікат:). Рекомендую.

Володимир Михайлович

Приходила з дочкою 16 років. Рада, що прийшла саме сюди, бо дочка дуже соромилась і нам підібрали такий час, щоб було менше відвідувачів. Дочка задоволена результатом. Будемо рекомендувати.

Марія Василівна

Справді хороші ціни, які не тримаються на одних знижках. Тут нема “купи це” або “зроби те” і отримай 80% знижки. Все досить просто. І нижчих цін я поки не бачила ніде.

Оксана Петрівна

Цікавило глибоке бікіні по лінії білизни. Раніше була у ****** косметології, але не витримала навіть 2-х хвилин через сильні больові відчуття. У ФайнЛайн мені  надали повну консультацію та підібрали параметри лазера саме під мене, тому були не приємні відчуття, але явне не настільки, щоб встати і піти. Рекомендую лазерну епіляцію у Франківську саме в косметології FineLine.

Ангеліна Вікторівна

З ЦІЄЮ ПРОЦЕДУРОЮ ЧАСТО ОБИРАЮТЬ: 

Кріоліполіз у Івано-Франківську

Однією з причин передчасного старіння є надлишкова вага. Кріоліполіз дозволяє привести фігури до норми, тим самим збільшивши позитивний ефект від мезотерапії на роки:)

Мезотерапія в Івано-Франківську Fineline ін'єкції краси

З роками шкіра втрачає еластичність, а контури обличчя свою чітку форму. Саме тому контурна пластика обличчя така важлива при перших ознаках старіння. +Мезотерапія = Неймовірний ефект!

Шкіри протягом життя піддається шкідливому впливу зовнішніх факторів. Як результат наявні грами, пігментація, забиті пори, почервоніння. Лазерне шліфування шкіри усуває дані недоліки.

З ЦІЄЮ ПРОЦЕДУРОЮ ЧАСТО ОБИРАЮТЬ: 

БАЖАЄТЕ ЗАПИСАТИСЬ? ОБЕРІТЬ ЗРУЧНИЙ МЕТОД

Заповніть форму і наш менеджер обов’язково вам передзвонить! Або скористайтесь нашим онлайн кабінетом:)

*При онлайн записі діє знижка 20%

ПЕРЕВАГИ ОНЛАЙН КАБІНЕТУ

 • Історія ваших відвідувань;

 • Самостійний запис на процедуру;

 • Перенесення та скасування запису;

 • Вибір бажаного косметолога;

 • Зручна система відгуків та пропозицій;