ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ2019-08-14T11:13:26+03:00
Лазерна епіляція у Fineline

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ

Довготривалий результат для будь-якого типу шкіри та волосся

*При онлайн записі діє знижка 20%

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРАЙС

Лазерна епіляція у Івано-Франківську – це справжній прорив в дерматокосметології, що дозволяє позбутися небажаного волосся без шкідливого впливу на організм. При цьому, скористатися даною послугою можуть всі, незалежно від статі й віку. При даній процедурі лазерного видалення волосся видаляється не тільки волосина, а й руйнується волосяна цибулина, що розташована під шкірою. При повному знищені цибулини подальший ріст волосся в опрацьованій ділянці суттєво сповільнюється.

лазерна епіляція гіфка

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ

 • Спеціаліст наносить спеціальний гель;

 • Підбирається потужність та довжина хвилі лазера;

 • Проводиться процедура;

 • Після завершення процедури наноситься протизапальний гель;

 • У разі відчутного дискомфорту додатково наноситься антисептичний препарат.

ВАЖЛИВО: не всі волосинки випадають безпосередньо під час проведення процедури. Деякі з них відпадають протягом наступних двох тижнів після сеансу. Прекрасні результати, тобто повна відсутність волосся на обробленій лазером шкірі, зберігаються протягом півтора-двох місяців. З кожною процедурою цей інтервал збільшується. Тому лазерна епіляція у Івано-Франківську рекомендується повторно один раз на рік, по завершенню повторного курсу (з шести процедур).

ВИДАЛЕННЯ ВОЛОССЯ: ПРОЦЕДУРА

Лазерна епіляція у Івано-Франківську, в косметології FineLine, дозволяє за шість сеансів усунути всі волосяні цибулини на конкретній ділянці шкіри повністю. Як показує практика, найбільш популярні зони – пахова та зона глибокого бікіні, якщо маєте бажання можна розглянути видалення волосся по всьому тілу. Сама процедура відносно болюча і при наявності багатьох нервових закінчень у зоні епіляції – правильно буде застосувати при цьому знеболення.

ВИДАЛЕННЯ ВОЛОССЯ ЛАЗЕРОМ

Наш лазер для епіляції має один із найменших показників болючості в Західній Україні.процедура нешкідлива і лякатися не має сенсу. Для тих хто побоюється лазерного проміння відзначимо, що завдати непоправних дій саме внутрішнім органам апарат не спроможний, оскільки довжина променя коротка і не здатна завдати шкоди вашому здоров’ю.

EOS-ICE ЛАЗЕР ОСТАННЬОГО ПОКОЛІННЯ

Комбінований лазер
(Діодний, александритовий та Yag лазер)

Діодний лазер Fineline для лазерної епіляції
Діодний лазер Fineline принцип дії видалення волосся

ПЕРЕВАГИ НАШОГО ЛАЗЕРА

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ БІКІНІ

Лазерна епіляція глибоке бікіні Франківськ

Одна із найпопулярніших процедур лазерної епіляції у Івано-Франківську. Вона вирішує безліч проблем інтимного догляду, таких як: подразнення після бриття, сухість, неможливість використовувати депілятор, сумнівна безпечність при використанні бритв. Після лазерної епіляції інтимних місць  ви отримуєте гладеньку шкіру без зайвих волосків, а головне — без побічних ефектів. Ми рекомендуємо дану процедуру як жінкам так і чоловікам. Пройшовши курс інтимної лазерної епіляції ви зможете на довго забути про волосся у не бажаних місцях, що особливо актуально у літній сезон.

ІНТИМНА ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ: ЦІНИ

Найкращі ціни на лазерну епіляцію у Івано-Франківську можна знайти саме у косметології FineLine. Процедура проводиться спеціалістами, які пройшли навчання та мають стаж проведення даної процедури від 1+ року. Ціни на лазерну епіляцію в Івано-Франківську вказано без урахування знижки 20% при онлайн записі!

НАЗВА ДІЛЯНКИ Епіляція: Верхня губа Лазерна епіляція: Ноги Глибоке бікіні Лазерна епіляція: Руки
ВАРТІСТЬ 210 грн. 1500 грн. 550 грн. 700 грн.

Лазерна епіляці: глибоке бікіні

550

Лазерна епіляція: ноги

1500

Лазерна епіляція: губа

210

СПЕЦІАЛІСТИ З ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ FINELINE

Ви можете обрати будь-кого при записі онлайн:)

Ставишенко Вероніка
Ставишенко ВеронікаКосметолог
Софія Шологонюк
Софія ШологонюкКосметолог
Соломія Дубчак
Соломія ДубчакКосметолог

СПЕЦІАЛІСТИ З ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ FINELINE

Ви можете обрати будь-кого при записі онлайн:)

БАЖАНО УТРИМАТИСЬ

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ ТА МІФИ ПРО EOS ЕПІЛЯЦІЮ

Ефективність курсу лазерної епіляції залежить від двох речей: апарату, на якому роблять процедуру і кваліфікації лікаря. Сьогодні в косметології існує окрема спеціалізація — лазерний терапевт. Тому що дана процедура не з простих. Так що, перед тим, як вирішити піти на процедуру лазерної епіляції в Івано-Франківську, потрібно знайди професійного лікаря. У вашому випадку, достатньо прийти у клініку Fineline:)

Таке можливо. Але, як правило, після курсу лазерної епіляції відновлюється не більше 10-20% волосся, причому це не жорстка щетина в проблемних місцях (бікіні, пахви, ноги), а тонкі, майже позбавлені кольору слабкі одиничні волоски. Після завершення курсу  варто проходити підтримувальні процедури 1 раз в рік — видаляти ті самі одиничні волоски.

Ні! Дивіться попередню відповідь. У ряді випадків при вагітності відзначається підвищений ріст волосся на шкірі обличчя, живота і стегон. Це обумовлено підвищеним виробленням андрогенів надниркових залоз та має тимчасовий характер і самостійно зникає після пологів.

Ні! Лазерна епіляція глибокого бікіні проводиться у всьому світі з 80-х років минулого століття. І поки лазерну епіляцію хорошим методом контрацепції ніхто в науковій спільноті не визнавав. Якщо серйозно, лазери — найточніші машини у світі: працюють на рівні нанометра і пікосекунди — це в трильйони разів менше і швидше, ніж «мікро» і «секунда». Сучасні лазери, що мають схвалення (США, ЄС та МОЗ), не несуть ніякої шкоди здоров’ю.

Ні! Це ще один небезпечний міф. Лімфовузли є у людини по всьому тілу, не тільки під пахвами. Згідно з даними Фонду по боротьбі з раком шкіри США, лазери, що мають схвалення FDA, МОЗ та EC не викликають рак шкіри, а попереджають його. А щоб убезпечити себе від раку грудей, потрібно не відкидати сучасні методи краси, а обов’язково 1 раз на рік проходити УЗД молочних залоз, особливо після пологів.

Воскова епіляція — це завжди «відривання» не тільки волосся, але і поверхневого захисного шару шкіри. Тому кілька днів шкіра після воску гладка, а потім більш суха і груба. Крім цього, після воску волосинки вростають. З лазером все навпаки: якість шкіри поліпшується. Під час процедури видаляються пігментації, тонкі капіляри, звужуються пори, шкіра підтягується, звужуються потові залози. Як результат, пацієнти рідше користуються дезодорантом.

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ!

Видалення волосся лазерною епіляцією має ряд протипоказань, на які варто зважити при записі на процедуру! 

 • Вагітність

 • Цукровий діабет

 • Злоякісні новоутворення на шкірі

 • Інфекційні хвороби включаючи герпес

*Для консультації потрібен акаунт у FaceBook

ВІДГУКИ ПРО ЛАЗЕРНУ ЕПІЛЯЦІЮ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Варто розуміти, що видалення волосся може мати різний ефект в залежності від багатьох факторів, включаючи колір волосяного покриву та навіть товщину волосків. Для помітного результату потрібно пройти три процедури, а для тривалого – від 6 до 9. В мережі інтернет відгуки переважно позитивні, зважаючи на те, що в наш час дана процедура стала менш болісною, а сам ефект більш стійким. Незадоволеними залишились ті, які очікували дивовижних результатів уже після першої процедури. На жаль,  поки не існує технологій які б дозволяли втілити це у реальність.

Користувалась послугами лазерної епіляції у багатьох салонах краси у Івано-Франківську. Проте остаточно вибір зробила на користь косметології ФайнЛайн, бо тут лазер має ефект та практично безболісний. Тим паче, на кожну процедуру надавали знижку 20%

Анастасія Валеріївна (⭐⭐⭐⭐⭐ 4.9/5)

Звертався з приводу лазерної епіляції спини. Спочатку думав записатись на воскову епіляцію, але щоб мене відговорити від цих страждань, косметолог запропонував провести першу процедуру з знижкою 50%. В перший день випало десь 30% волосся. Взяв сертифікат:). Рекомендую.

Володимир Михайлович (⭐⭐⭐⭐⭐ 4.82/5)

Приходила з дочкою 16 років. Рада, що прийшла саме сюди, бо дочка дуже соромилась і нам підібрали такий час, щоб було менше відвідувачів. Дочка задоволена результатом. Будемо рекомендувати.

Марія Василівна (⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5)

Справді хороші ціни, які не тримаються на одних знижках. Тут нема “купи це” або “зроби те” і отримай 80% знижки. Все досить просто. І нижчих цін на лазерну епіляцію у Івано-Франківську я ще не бачила.

Оксана Петрівна (⭐⭐⭐⭐⭐ 4.94/5)

Цікавило глибоке бікіні по лінії білизни. Раніше була у ****** косметології, але не витримала навіть 2-х хвилин через сильні больові відчуття. У ФайнЛайн мені  надали повну консультацію та підібрали параметри лазерної епіляції саме під мене, тому були не приємні відчуття, але явно не настільки, щоб встати і піти. Рекомендую лазерну епіляцію у Франківську саме в косметології FineLine.

Ангеліна Вікторівна (⭐⭐⭐⭐⭐ 4.8/5)

З ЦІЄЮ ПРОЦЕДУРОЮ ЧАСТО ОБИРАЮТЬ: 

БАЖАЄТЕ ЗАПИСАТИСЬ? ОБЕРІТЬ ЗРУЧНИЙ МЕТОД

Заповніть форму і наш менеджер обов’язково вам передзвонить! Або скористайтесь нашим онлайн кабінетом:)

*При онлайн записі діє знижка 20%

ПЕРЕВАГИ ОНЛАЙН КАБІНЕТУ

 • Історія ваших відвідувань;

 • Самостійний запис на процедуру;

 • Перенесення та скасування запису;

 • Вибір бажаного косметолога;

 • Зручна система відгуків та пропозицій;