Мезотерапия

МЕЗОТЕРАПІЯ

Оздоровлення та омолодження шкіри голови

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

*При онлайн записі діє знижка 5%

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРАЙС

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

МЕЗОТЕРАПІЯ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Мезотерапія вирішує цілий ряд проблем зі шкірою. Це відбувається завдяки тому, що необхідні речовини водяться безпосередньо в проблемну зону. І активні речовини можуть працювати зсередини, вирішуючи проблему, а не просто маскуючи її зовнішні ознаки. Коктейлі для мезотерапії бувають абсолютно різні за складом: в залежності від конкретної проблеми необхідний склад вибирає лікар косметолог. В загальному мезотерапію поділяють на декілька видів.

ВИДИ МЕЗОТЕРАПІЇ

Сприяє утриманню води в клітинах, збільшення тургору шкіри. А вітаміни, що містяться в препараті (переважно А, С, В і Е), стимулюють утворення нових, молодих клітин. Якщо більш детально то, вітамін А активно загоює ділянки шкірних покривів, які зазнали механічних пошкоджень, вітамін С займається синтезом колагенових волокон. А вітаміни Е і В руйнують вільні радикали, сприяють підтримці біорівноваги у дермі. Крім вітамінів, гіалуронова кислота містить ряд амінокислот, а також велику кількість мінералів. Вони в свою чергу впливають на синтезування білків та підтримку клітинного метаболізму на належному рівні.

Метод впливу на шкіру, спрямований на позбавлення від пігментації, акне (прищі та вугрі) різних стадій, сухості, а також зморшок. Сенс цієї процедури полягає в тому, що ніякого механічного впливу на шкіру не виявляється, тобто в підшкірні покриви не вводяться голки з препаратом. Підготовлений коктейль лікар наносить на поверхню шкіри. Тривалість такої процедури не перевищує 35 хвилин. До речі, такий вид мезотерапії не має ніяких протипоказань. А після 7 процедур ефект ліфтингу зберігається не менше 12 місяців. Проведена тільки один раз безін’єкційна мезотерапія здатна прибрати набряклість і мішки під очима.

Фракційна мезотерапія відрізняється від мезотерапії гіалуроновою кислотою.

  • Вона проводиться за допомогою апарату;
  • Ін’єкції препаратом вводяться в глибокі шкірні шари, в певних областях.

Вибір дерматологом певних областей залежить від проблем, які вимагають втручання. Під час проведення сеансу, площа оброблюваної зони в лицьовій області не перевищує 23%. Препарат вводиться в місця, що знаходяться на рівному проміжку. Ті покриви шкіри, які не обробляються препаратом, називаються «дрімаючими острівцями». У цих острівцях перебувають абсолютно здорові клітини. При руйнуванні, в процесі обробки сусідніх клітин, з цих острівців відбувається переміщення здорових клітин в оброблену область. Після такої процедури, як апаратна мезотерапія, значно збільшується клітинна регенерація і відбувається накопичення еластину в клітинах.

Ліфтинг та омолодження Fine Line

ПЕРЕВАГИ МЕЗОТЕРАПІЇ

Мезотерапія доволі часто використовується як альтернатива більше дорогим методикам омолодження. Шляхом використання природних сполук, у мезотерапевтичних коктейлях, клієнт може бути впевнений у відсутності побічних ефектів. До суттєвих переваг мезотерапії відносяться:

ПРОЦЕС ПРОВЕДЕННЯ МЕЗОТЕРАПІЇ

ВАРТІСТЬ МЕЗОТЕРАПІЇ У ФАЙНЛАЙН

МЕЗОТЕРАПІЯ ГОЛОВИ

460-900

ПРОТИВ ВИПАДІННЯ ВОЛОССЯ

450-800

ОМОЛОДЖЕННЯ ТА ЛІФТИНГ

500

РЕЗУЛЬТАТИ ВІД МЕЗОТЕРАПІЇ

Мезотерапія ідеальна процедура, коли ви бажаєте відновити ріст волосся, зупинити сам процес його випадіння, скинулися з передчасним старінням або сухістю шкіри. Мезотерапія у косметології  Файнлайн проводиться з використанням новітніх вітамінних комплексів, що дозволяють швидко отримати результат, без побічних наслідків.

З ЦІЄЮ ПРОЦЕДУРОЮ ЧАСТО ОБИРАЮТЬ: 

Кріоліполіз у Івано-Франківську

Однією з причин передчасного старіння є надлишкова вага. Кріоліполіз дозволяє привести фігури до норми, тим самим збільшивши позитивний ефект від мезотерапії на роки:)

Мезотерапія в Івано-Франківську Fineline ін'єкції краси

З роками шкіра втрачає еластичність, а контури обличчя свою чітку форму. Саме тому контурна пластика обличчя така важлива при перших ознаках старіння. +Мезотерапія = Неймовірний ефект!

Шкіри протягом життя піддається шкідливому впливу зовнішніх факторів. Як результат наявні грами, пігментація, забиті пори, почервоніння. Лазерне шліфування шкіри усуває дані недоліки.

ПРОЦЕДУРУ ПРОВОДЯТЬ
Соломія Дубчак
Соломія ДубчакКосметолог
Софія Шологонюк
Софія ШологонюкКосметолог