похудати з препаратами це легко

FAT APOPTOsis XL

Наука проти зайвих кілограмів!

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

*При онлайн записі діє знижка 5%

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРАЙС

Що таке fat апоптоз?

Апоптоз — це природний процес розпаду та знищення клітин. Він відбувається в нашому тілі постійно. Препарат Fat Apoptosis активує його з допомогою дієвих речовин в необхідних місцях, не залишаючи ніяких шансів для жиру у проблемних ділянках!

еволюція схуднення
Ліполітик: FatApop XL FineLine: косметологічний центр у Івано-Франківську

ОСОБЛИВОСТІ ПРЕПАРАТУ FAT APOPTOSIS

Fat Apoptosis XL є ліполітиком не прямої дії, що означає 100% безпечність його компонентів для вашого здоров’я. Швидка втрата сантиметрів не стане причиною ускладнень зі здоров’ям. Це процедура схуднення нового покоління, що гарантує неймовірний результат без побічних наслідків!

0см.
РЕЗУЛЬТАТ ЗА ПЕРШІ 7 ДНІВ
0%
СТЕПІНЬ ПОВНОГО ВИВЕДЕННЯ ПРЕПАРАТУ
0дн.
ТЕРМІН ДІЇ ЕФЕКТУ БЕЗ ДОТРИМАННЯ ДІЄТ!

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

  • Визначення місця ін’єкцій

  • Дезінфекція ділянки

  • Введення препарату 

  • Нанесення заспокійливого крему

*Ліполітична терапія на базі Fat Apoptosis XL практично безболісна та займає до 30 хв. часу.

ВАРТІСТЬ ПРОЦЕДУРИ

При онлайн записі знижка 5%

Обличчя

80010 куб.

Живіт

140018 куб.

Боки/Стегна

160020 куб.

ЩО ТАКЕ ЛІПОЛІТИКИ?

Ліполітики — це препарати з жироспалювальним ефектом, до складу яких входить лецитин. Вони бувають прямими й непрямими та розрізняються принципом дії. При впливі прямих ліполітиків втрата в об’ємі відбувається шляхом розщеплення жирів в жирових клітинах. Непрямі ліполітики впливають на процес схуднення побічно, покращуючи мікроциркуляцію в клітинах, прискорюючи метаболізм і надаючи лімфодренажний ефект. Тобто організм втрачає зайву воду і як наслідок об’єми та вагу.

Інєкції ліполітиків

РЕЗУЛЬТАТ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ

Ліполітик: FatApop XL FineLine: косметологічний центр у Івано-Франківську

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Була справді вражена результатом процедури. Зайві сантиметри з боків не могла зігнати ні тренуваннями ні жорсткими дієтами. Після процедури втратила 2 см в талії. Могла б і більше, але було важко одразу дотримуватись дієти, рекомендованої Веронікою.

Вікторія Степанівна

Мені вже всі говорили, що прибрати пивний живіт не реально. Чесно кажучи за рік тренувань у спортзалі він навіть став трішки більшим. Побачив рекламу цієї косметології і скористався послугою кріоліполіз + ліполітик. За 3 місяці повністю змінив свій гардероб з XXL до L. Дякую

Тарас Петрович

Зверталась до компанії через надлишок ваги після родів. Тренування або якісь масажні процедури займали багато часу і від них прийшлось відмовитись. Інша справа – Fat Apoptosis. Процедуру провели за 20 хв. Через тиждень замірів побачила, що втратила 7 см у талії!!!

Ірина Мирославівна

Круто, що тут сказати. Шукав пристойний варіант для сушки перед змаганнями і от натрапив на Апоптозіс XL. Вийшло доволі економно, а результат тримається і по цей час. Рекомендую.

Орест Ігорович

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right