Вагітність та пологи – важке випробування для жіночого організму. Після народження дитини змінюються фігура, шкіра та обличчя породіллі. Більшість жінок стикається з появою целюліту та розтяжок (стрій). Шкіра обличчя стає більш чутливою до зовнішніх впливів. Молоді матусі часто звертаються до косметолога з проблемою гіперпігментації, закорковування сальних залоз, появи вугрів, сверблячки, підвищеної сухості та гіпергідрозу.  Всі ці проблеми пов’язані зі зміною гормонального фону, перебудовою організму, а також набиранням ваги.

Повернути пружність шкіри, привести її в тонус, позбутися розтяжок (стрій) та набряків можна за допомогою косметології. Домашні засоби, як правило, не приносять бажаного результату, тому молоді матусі вдаються до б’юті процедур.

Болі в спині, знижений м’язовий тонус, втрата шкірою пружності та еластичності – основні показання до проведення масажних процедур. Деяких молодих матусь турбує питання, як масаж впливає на лактацію. Фахівці заспокоюють жінок, наголошуючи на тому масажні рухи лише стимулюють виробіток молока.  Питання термінів має вирішувати лікар-гінеколог. Фахівці рекомендують починати масажні процедури через 1-2 місяці після природних пологів. Якщо дитина була народжена шляхом кесаревого розтину, масажні техніки можна застосовувати лише через півроку.

Найчастіше після пологів молоді матусі цікавляться такими різновидами масажних процедур, як:

Кріоліполіз

Суть методу полягає у охолодженні підшкірного жирового шару спеціальною вакуумною насадкою, за рахунок чого клітини жиру руйнуються. Зовнішній епідерміс при цьому зовсім не страждає. Кріоліполіз має декілька суттєвих переваг перед іншими методами післяпологової корекції фігури. Тут варто зазначити безпечність, швидкість, зручність та високу ефективність. Декілька сеансів процедури допомагають жінкам повернутися в колишню форму та прибрати зайві кілограми.

Міостимуляція

Процедура призначена для відновлення м’язового апарату. Її суть полягає у скороченні м’язів під дією електричного струму.  За рахунок цього спалюються жири і активно виводяться з організму. Сеанс однієї такої процедури може замінити декілька годин тренувань у спортивному залі. Результатом міостимуляції є посилення лімфообігу, відновлення тонусу м’язів та усунення «апельсинової кірки» і стрій.

Пігментні плями – розповсюджена проблема під час та після вагітності. Маскування за допомогою косметичних засобів не допомагає розв’язати її, тому жінки-породіллі часто вдаються до лазерного пілінгу. Лікування пігментних плям лазером вважається високоефективним методом. Більшості жінок достатньо двох-трьох сеансів для усунення поверхневої пігментації.

Лазерне шліфування також допомагає позбутися стрій, які з’являються на животі, стегнах, грудях і сідницях. Після процедури шкіра стає пружною та еластичною, відновлюється її тонус, вирівнюється фактура. Застосування високотехнологічного обладнання для видалення післяпологових розтяжок дозволяє досягти бажаного ефекту без значних ушкоджень шкіри.

Кожна молода матуся бажає мати ідеальний зовнішній вигляд. Бути доглянутою можна навіть з маленькою дитиною. Довіривши своє обличчя та тіло дбайливим рукам косметолога, ви будете виглядати, як супер-зірка вже через декілька місяців після пологів. Консультація фахівця допоможе визначити існуючі проблеми зі шкірою та методи їх ефективного розв’язання. 

КОНСУЛЬТАЦІЯ