Научні докази ефективності кріоліполізу

КРІОЛІПОЛІЗ

Сучасний метод корекції фігури, розроблений у 2012 році!

*При онлайн записі діє знижка 20%

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРАЙС

Чи можливо позбавитись зайвих кілограмів?

Науковці довгий період часу шукали альтернативу інвазивній (хірургічній ліпосакції).  На перших етапах як альтернативу використовували ультразвук, проте його низька ефективність на пару з необхідністю точкового та індивідуального підходу, створювали цілу купу незручностей. Клієнти жалілись на низьку ефективність, а клініки відмовлялись впроваджувати настільки сумнівний метод у список своїх послуг. Нова методика корекції фігури — Кріоліполіз, появилась в результаті стороннього дослідження, в якому визначали вплив різних температур на організм людини.

0°C
ЕФЕКТИВНА ТЕМПЕРАТУРА
0хв
ТРИВАЛІСТЬ ОХОЛОДЖЕННЯ

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ

Було встановлено, що підвищена температура позитивно сприяє на роботу серцево-судинної системи. Проте аж ніяк не допомагає у процесі схуднення. Натомість, низькі температури (нижче нуля), допомагають перетворити білий жир у бурий. Тобто активізувати спалення жиру в проблемних місцях задля захисту організму від переохолодження. До цього моменту науковий світ не знав про здатність організму переводити білий жир у бурий, задля терморегуляції. Проте з цим відкриттям, фраза “схуднути за тиждень”, набула більш реального значення.

Всі ваші булочки і шаурми перетворюються у білий жир. Саме він має властивість накопичуватись в тілі дорослої людини, залишаючи по собі живіт і боки.

Основною функцією бурої жирової тканини є термогенез, тобто вироблення тепла. В дорослої людини бурий жир практично відсутній.
Детальніше: Вікіпедія

КРІОЛІПОЛІЗ: ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ

Для локального охолодження проблемних зон, використовується спеціальний апарат — Кріоліполіз. Залежно від ділянки, спеціаліст підбирає маніпулу відповідного діаметру. Перші 20 хв. проводиться розігрів ділянки, що дозволяє зробити шкіру більш еластичною та позбавити клієнта від можливо дискомфорту від час проведення процедури. Наступним кроком є саме охолодження. Маніпула “втягує” жировий прошарок проблемної зони та охолоджує його до температури від -5 до -10 градусів Цельсію (залежно від об’єму ділянки).

Даний етап триває 45 хвилин. Проте результат від процедури буде помітний тільки через 14 днів, коли пошкоджені жирові клітини будуть повністю виведені з організму. На нашу думку, це ідеальний проміжок часу, для оновлення вашого гардеробу:)

КРІОЛІПОЛІЗ- ЦЕ…

чоловік після кріоліполізу танцює
 • Не боляче;

 • Не травматично;

 • Гарантований результат;

 • Короткотривалі сеанси;

 • Відсутній період реабілітації;

 • Ефект після першої процедури;

 • Боротьба з локальним жиром;

ПРОЦЕДУРУ ПРОВОДЯТЬ

ПОКАЗАННЯ ДО ПРОЦЕДУРИ
 • Надлишкова вага;

 • Ожиріння 1-3 ступеня;

 • Стрес та заїдання

 • “Психологічне” ожиріння; 

 • Підвищена чутливість до холоду;

 • Вагітність або лактація;

 • Наявні відкриті рани та рубці

 • Наявність кардіостимулятора;

ПРОТИПОКАЗАННЯ

РЕЗУЛЬТАТ ПІСЛЯ КРІОЛІПОЛІЗУ

Протягом перших 5 днів, після сеансу кріоліполізу, ви зможете побачити зменшення сантиметрів у талії. Проте це лиш початковий ефект. В наступні 10 днів, кількість жирових відкладень суттєво зменшиться, шкіра стане більш еластичною, а плаття з випускного буде знову як на вас шите. А ось і самі результати↓

НОВІТНІЙ АПАРАТ

Кріоліполіз сучасний апарат у Франківську

Переваги нашого апарату

 • Короткий час процедур = 60 хв;

 • Охолодження від -5 до -11 градусів;

 • Система захисту від переохолодження;

 • Можливість опрацювати 2 ділянки одночасно

як працює кріоліполіз
 • Нагрівання для кращого кровообігу

 • Поступове охолодження до -11 градусів

 • Руйнування жирової клітини;

 • Кінцевий результат

ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО ПОХУДАННЯ

Дивно, але це так. Качаючи прес чи використовуючи інші форми тренування, ви справді формуєте кубики пресу. Проте в плані схуднення цим важко чогось добитись. Для корекції фігури краще підходять силові тренування, зміна харчування, або кріоліполіз. Тут вже вам обирати.

Те, що в нас називають дієтою, повільно вбиває ваш метаболізм. В наш час це дуже велика проблема. Для того щоб мати гарні форми, а не постійно скидати і набирати вагу, потрібно скласти такий раціон харчування, що дозволить смачно їсти і не набирати. Тут все просто – дивіться на складник товару. Різниця між кількістю білків та вуглеводів не повинна складати більш ніж 30%. Також на телефон можна встановити програму, яка рахуватиме не калорії, а поживну цінність вашої їжі. В нормі це: 1 грам білку на 1 кг ваги та 40-60 грам вуглеводів в день.

Насправді, будь яка таблетка допомагає покращити ефект від тренувань, кріоліполізу чи зміни харчування. Самі по собі вони не дієві, а їхня ефективність, в більшості випадків, була спростована наукою ще в на початку 2000-х років. Найкращий засіб для схуднення – аптечний кофеїн, але багатьом він не підходить, через побічну дію. Проте за 20 грн, ви отримаєте те ж саме, що і за 400грн. чи 2000 грн. Основний склад 99%-ів жироспалювачів – кофеїн. В поєднанні з Кріоліполізом процес схуднення перевершує всі очікування.

Різниця в технологіях складає ціле десятиріччя. Кріоліполіз використовує функції вашого організму, переводячи жир з одного стану в інший, руйнуючи жирові клітини методом охолодження. Для цього достатньо 1-3 процедур на ділянку. Кавітація ж, має точковий характер і руйнує жирові клітини методом ультразвуку. Тим паче, для помітного ефекту призначають від 5 до 10 процедур. Вам обирати, але при схожій ціні, але більшій ефективності вибір в сторону кріоліполізу очевидний.

ЦІНИ НА КРІОЛІПОЛІЗ

В порівняні з класичною (хірургічною) ліпосакцією, вам не прийдеться брати кредит у банку, чи шукати покупця на свою печінку. Ціни на кріоліполіз більш ніж лояльні. Тим паче, при онлайн записі ви отримаєте 20% знижки, що дозволить зменшити вартість послуги до рівня одного походу в ресторан:)

ЖИВІТ або СТЕГНА

550

БОКИ

500

РУКИ

440

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Більше відгуків можна прочитати натиснувши у горі сторінки на кнопку “ЗАПИС ОНЛАЙН”. Ми спеціально добавили їй харизми, щоб привернути вашу увагу:)

Дуже задоволена процедурою. Допомогла мені в корекції талії.

Ігорешко Людмила

Неймовірна процедура. Скинула 4 кг після першої процедури навіть без дієти.

Ромашко Наталя

Мав проблему з зайвими кілограми на животі. Близько рокі старався вирішити її в спорт залі, але це не допомагала. А на дієтах довго сидіти я не можу. Вирішив спробувати кріоліполіз. Що сказати, після 3 сеансів живіт пропав. Тепер відвідую раз напів року для профілактики. Рекомендую.

Юречко Тарас

В дочки була проблема із зайвою вагою, через що в школі було важко вчитись. Інші діти над нею глузували. Наш дієтолог порекомендував спробувати кріоліполіз у Файнлайн. Ми були скептично налаштовані, але привітний колектив розвіяв наші сумніви. Процедури проводились з інтервалом в 4 тижня, дочку не прийшлось сильно обмежувати в харчуванні та заставляти ходити на тренування. За весь час дочка похудала на 10 кг. Тепер її просто не впізнати.

Тофюк Катерина

Заповніть форму і наш менеджер обов’язково вам передзвонить! Або скористайтесь нашим онлайн кабінетом:)

*При онлайн записі діє знижка 20%

ПЕРЕВАГИ ОНЛАЙН КАБІНЕТУ

 • Історія ваших відвідувань;

 • Самостійний запис на процедуру;

 • Перенесення та скасування запису;

 • Вибір бажаного косметолога;

 • Зручна система відгуків та пропозицій;