Лазерна епіляція – це видалення волосяних фолікулів без пошкодження шкіри. Завдяки дії Лазера на волосяний фолікул оброблена волосина руйнується, випадає і більше не виростає. Для повного видалення максимальної кількості волосся треба пройти курс процедур. Інтервал між процедурами спочатку 4 тижні, наступна процедура через 5 тижнів та всі інші через 6 тижнів.

Всередньому курс складається з 6-8 процедур, залежно від зони, початкової кількості волосся та індивідуальних особливостей організму.
Процедура не є безболісною але і дуже болісною назвати її не можна, все залежить від індивідуальних особливостей шкіри та волосся.
Лазер не має поганий вплив на організм людини, імпульс проникає лише на глибину, де знаходиться фолікул.
Взагалі, дана технологія існує та широко застосовується в світі понад 20 років. Але навколо лазерної епіляції існує дуже багато міфів, які спотворюють уявлення про лазерну епіляцію та всі її можливості.

Як у багатьох процедур, Лазерна епіляція має протипоказання до проведення процедури.
Це системні захворювання шкіри, цукровий діабет, епілепсія, злоякісні новоутворення, активний туберкульоз, вагітність та період лактації, збої в менструальних циклах і порушення гормонального фону, варикозне розширення вен на важких стадіях.

ПРАВДА ПРО ЛАЗЕРНУ ЕПІЛЯЦІЮ

Онкогенну дію мають ультрафіолетові хвилі (320-400 нм), яких немає в лазерному промені. Таким чином, спровокувати виникнення новоутворень на шкірі швидше можна під час відвідування солярію, ніж при лазерних процедурах.

Оскільки лазерна епіляція не супроводжується порушенням цілісності шкіри, то немає і рубцювання. Вростання волосся, яке дуже часто супроводжує воскову депіляцію, не зустрічається при лазерної епіляції. Більш того, лазерна епіляція рекомендується як метод усунення таких проявів.

Порахуйте, скільки зазвичай жінка витрачає в рік грошей на воскову чи цукрову депіляцію, а на покупку засобів для гоління (бритви, креми, пінки і т.д.). А за 5 років? І порахуйте вартість курсу лазерної епіляції (6-8 сеансів). Ось і все.

Глибина проникнення лазерного променя при епіляції складає 1-4 мм, він досягає тільки до волосяних фолікулів і ніколи не проникає глибше шкіри. При впливі лазера руйнується тільки волосяна цибулина. Єдине, що може виникнути після процедури – почервоніння, яке до декількох годин безслідно зникає.

Навпаки, волоски стають більш м’якими, їх кількість значно зменшується. Іноді, після трьох процедур дійсно спостерігається посилення росту волосся. Це свідчить як раз про ефективність епіляції. Після такого масового виростання видаляється набагато більше волосся, та ефект наступає ще швидше.
Тому розібравшись з усіма міфами можна сміливо сказати, що лазерна епіляція- це відмінний вихід в боротьбі із зайвими волоссям.