Лазерна епіляція, на що звернути увагу

Лазерна епіляція, видалення волосся назавжди, видалення волосся без болю, лазерна епіляція без болю, косметологія, косметолог, відгуки, знижки, акції, ціни, лазерна епіляція зони бікіні, процедура лазерної епіляції, лазерна епіляція на скільки вистачає, лазерна епіляція глибоке бікіні, лазерна епіляція особи, салон лазерної епіляції, лазерна епіляція протипоказання, найкраща лазерна епіляція, скільки коштує лазерна епіляція, центр лазерної епіляції, лазерна епіляція вартість, лазерна епіляція верхньої губи, клініка лазерної епіляції, л зерхаус, діодний лазерна епіляція, лазерна епіляція ніг, лазерна епіляція для чоловіків, лазерна епіляція для жінок, лазерна епіляція для підлітків, зробити лазерну епіляцію, лазеротерапевт, фахівець з лазерної епіляції, майстер лазерної епіляції, АлександритО лазерна епіляція, шугарінг, воскова епіляція, епіляція воском, лазерна епіляція пахв, лазерна епіляція олександритом лазером. Дніпро. Дніпропетровськ.

Дуже хотілося зробити короткий огляд, але тема виявилася великою і при короткому описі виглядає зім’ятою і не до кінця зрозумілою. Тому тексту буде багато.

Лазерна епіляція в Дніпрі, останнім часом стала популярною і дуже затребуваною процедурою. При цьому переваги лазерної епіляції перед іншими засобами видалення волосся важко недооцінити.

Практично повна відсутність протипоказань: обмеження на процедуру рекомендовані вагітним, годуючим і людям з діабетом.
І при цьому дуже великий спектр корисних речей: відсутність регулярного гоління, врослого волосся, при процедурі не порушується шкірний покрив, сама процедура більш гігієнічна, ніж будь-яка інша, процедура при відповідному обладнанні може бути, практично, безболісною. Процедура, в результаті, економить масу часу, сил і грошей. І в результаті – повне позбавлення від небажаного волосся.

І все б було добре, якби не маса підводних каменів.

Як в розмаїтті пропозицій не помилитися з вибором?

Давайте, для початку, як-то спробуємо класифікувати лазери.

Різноманітність моделей невичерпно, тому виділимо класи по призначенню.

  1. Лазери, призначені для видалення волосся.
  2. Лазери, не призначені для видалення волосся.

Дуже часто для лазерної епіляції використовують обладнання, призначене для інших цілей: фотоомолодження, ЕЛОС омолодження, видалення татуювань, видалення новоутворень, лікування судин і тд.

Так, все це теж лазерне обладнання, і волосся будуть видалятися. При цьому процедура може супроводжуватися запахом «паленого волосся», болем, опіками. Але так як це обладнання не призначене для впливу на волосяну цибулину, навіть випали, волосся виросте знову.

За ефективне і безпечне видалення волосся відповідає довжина хвилі випромінювання. І всім вимогам безпеки відповідає тільки діодний лазер з довжиною хвилі 808нм. Це випромінювання повністю знаходиться в інфрачервоному спектрі, не здатна проникати крізь шкіру на глибину більше 6 мм. Застосування таких апаратів в країнах Європи і США дозволено навіть для видалення волосся у неповнолітніх.

Є певні обмеження за кольором волосся при використанні даних апаратів. Вони не можуть видаляти безбарвні волосся: сиве, дуже світлі. А також не діють на волосся рудого кольору. У цих випадках буде більш доцільним застосовувати інші методи видалення волосся.

За безболісність процедури відповідає система охолодження сапфіра наконечника лазерної рукоятки. Інфрачервоні спалахи супроводжуються виділенням великої кількості тепла, скло перегрівається і може викликати термічні опіки. Найбільш ефективна, на сьогоднішній день, потрійна система охолодження апаратів, в якій скомбіновані повітряне, водяне і електронне охолодження. Наші апарати, наприклад, видають температуру наконечника до -7 градусів за Цельсієм, що повністю виключає опіки та больові відчуття від процедури зводить до мінімуму.

Більшість же апаратів обладнано лише подвійною системою охолодження: повітряно-електронної. Її основне завдання – зберігати від перегріву випромінювач. Така система встановлена ​​на багатьох апаратах, які широко поширені у нас на ринку.

Але є ще ряд проблем, які залишаються в тіні у непосвячених користувачів послуги епіляції.

І, напевно, головна з них – орендоване обладнання.

Багато неспеціалізовані салони або навіть фахівці-ремісники можуть брати в оренду лазери і раз-два на місяць влаштовувати у себе дні лазерної епіляції.

проблем кілька

  1. якість процедури
  2. Безпека обладнання
  3. Безпека процесу
  4. Кваліфікація фахівця

Якість таких процедур страждає з огляду на те, що вартість оренди обладнання визначає кількість спалахів за зміну, які необхідно зробити. Зазвичай їх 10тис. Спалахи понад 10тис оплачуються окремо за кожен постріл. Економіка людини, який взяв лазер в оренду каже, чим менше спалахів, тим більше заробіток, чим більше клієнтів, тому краще.

А практика переконує нас в тому, що більша кількість спалахів робить процедуру більш ефективною, а результат якісним.

Безпека такого обладнання теж залишається під великим-великим питанням. Для оренди, в основному, використовують досить застарілі апарати.

Санітарна обробка. Можливо, майстер, який взяв в оренду лазер на один день, досконально знає, як правильно його обробляти, згідно з усіма нормами і стандартами. Можливо, він завжди тримає у себе під рукою весь спектр специфічних і недешевих препаратів. Однак, залишається питання, як же обробляв обладнання та людина, яка його брав в оренду вчора, і той, який був до нього і ще 5-6 чоловік перед ними?

І нарешті, кваліфікація фахівця . Дуже важливо, щоб фахівець вмів працювати саме на цій моделі лазерного обладнання і знав усі тонкощі режимів свого апарату.

Отже. Коли ви зібралися на першу процедуру лазерної епіляції, для початку переконайтеся, що майстер або салон, куди ви йдете, Не бере це обладнання в оренду  (вірна ознака власного обладнання – щоденний запис на процедуру), дізнайтеся тип лазера (найбільш ефективним буде діодний лазер з довжиною хвилі 808нм), проясніть питання больових відчуттів , дізнайтеся скільки спалахів робиться під час процедури (це важливий параметр ефективності), при консультації з лазеротерапевтом переконайтеся в його кваліфікації (дипломи, сертифікати).

Щасти вам епіляції.
Це дійсно чудова процедура з чудовим результатом.

2019-01-03T20:50:33+00:00