Жіноча краса складається з безлічі деталей: здорове волосся, підтягнута фігура, доглянуті руки та, звичайно, сяюча шкіра. Всі представниці прекрасної статі давно оголосили війну небажаним волоскам, використовуючи проти них всіляку «зброю». І найбільш дієвим видом, як і раніше, залишається лазерна епіляція, що усуває зайві волоски на тілі швидко, безпечно і, найголовніше, безболісно.

Створюючи апарати для лазерної епіляції, вчені використовували александрит — камінь зі світло випромінюючою властивістю: впливає на волоски глибоко, але дбайливо. Після такої процедури шкіра надовго залишається гладкою і м’якою, її структура помітно вирівнюється. Важливо, що волосся видаляється безпосередньо під час процедури — тобто, її ефект моментальний.


Лазерна епіляція:питання й відповіді FineLine: косметологічний центр у Івано-Франківську

Чому потрібно пройти не один, а кілька сеансів лазерної терапії?


Річ у тім, що волосяні цибулини чутливі до лазерного випромінювання тільки в стадії росту, в якій знаходяться 30-50% з них. З кожною повторною процедурою кількість волосся помітно зменшується, після чого вони повністю зникають.


Лазерна епіляція це болюча процедура?


Пацієнтам з низьким больовим порогом не варто хвилюватися — біль, характерний для традиційної воскової епіляції, тут відсутній повністю.

Лазерна епіляція:питання й відповіді FineLine: косметологічний центр у Івано-Франківську

Чи шкодить здоров’ю лазерна епіляція?


Лазер впливає тільки на волосяні фолікули, не зачіпаючи шкіру. Тому системної дії на організм не відбувається. Після процедури на шкірі може з’явитися незначне почервоніння, яке, однак, проходить через кілька годин.


Лазерна епіляція:питання й відповіді FineLine: косметологічний центр у Івано-Франківську

Чи викликає процедура утворення рубців і вростання волосків?


Після лазерної епіляції не утворюється рубців і вростання волосся. Під час процедури не порушується цілісність шкіри, а значить, пошкоджень бути просто не може. Більш того, часто дана процедура рекомендована саме тим жінкам, у яких спостерігається систематичне вростання волосся.


Скільки триває процедура лазерної епіляції і як до неї слід готуватися?


Тривалість процедури залежить від області застосування. Найчастіше за одну процедуру обробляють кілька зон. Лазерна епіляція триває 15-20 хвилин при обробці зони рук, гомілки – 30 хвилин, бікіні – 10-15 хвилин, обличчя — не більш як 5 хвилин. Перед процедурою краще відмовитися від прийняття сонячних ванн, а також подбати про те, щоб довжина волосків становила не менше 1-3 мм.

Лазерна епіляція:питання й відповіді FineLine: косметологічний центр у Івано-Франківську

Лазерна епіляція для чоловіків


Гладка шкіра без подразнення і щоденного гоління — давно не виняток з правил для чоловіків. Лазерна епіляція можлива будь-яких зон у чоловіків: особа, пахви, груди, спина, інтимна зона. Винятків немає.


Які існують протипоказання для епіляції александритовим лазером?

-інфекційні захворювання

-вагітність і в період лактації

-порушення гормонального фону (необхідна консультація лікаря)

-в період загострення алергії.

-вплив лазером неможливо в місцях з наявністю родимок, варикозі, зі шкірними висипаннями та запальними процесами, а також при злоякісних новоутвореннях


лазерна епіляція

У косметології FINELINE застосовують новітні технології лазерної епіляції. Наші фахівці використовують александритовий лазер, тому що він орієнтований на будь-яку структуру і щільність волосся. Процедура проходить швидко і комфортно, поверхня шкіри не пошкоджується, а результат не змушує себе довго чекати. Всього 4-6 процедур для гладкої шкіри, і рідкісні випадки підтримки результату – 1 раз в 4-6 місяців.


У косметології FINELINE постійно діють знижки на апаратні процедури, тому ціна на лазерну епіляцію в Івано-Франківську – найнижча.


Залишилися питання? Запишіться на консультацію в Клініку інноваційної медицини та косметології FINE LINE, Івано-Франківськ, вул.Південний бульвар 38а.