ЛАЗЕРНЕ ШЛІФУВАННЯ

Оновлення та омолодження шкіри

*При онлайн записі діє знижка 20%

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРАЙС

Пружна та доглянута шкіра тіла – мрія кожної жінки. Проте з плином часу, певних фізіологічних процесів, або на тлі прийому деяких медикаментозних засобів на шкірі можуть появлятись  розтяжки і дряблість. Та ці естетичні дефекти – не вирок! Сучасна естетична медицина допоможе повернути вам пружне та підтягнуте тіло! Одним із основних та найефективніших методів боротьби з розтяжками є лазерне шліфування шкіри.

ОСОБЛИВОСТІ ЛАЗЕРНОГО ШЛІФУВАННЯ

Що ж це за процедура, та в чому її особливості та переваги? Лазер впливає на верхній шар шкіри, який починає активно відновлюватись  після процедури, запускаються процеси утворення еластинових та колагенових волокон, шкіра повертає свою пружність та еластичність!

0 процедур
КІЛЬКІСТЬ ПРОЦЕДУР
0 днів
ІНТЕРВАЛ МІЖ ПРОЦЕДУРАМИ

Лікування розтяжок лазером включає в себе курс процедур – від 5 і більше. Проте, якщо розтяжки молоді (до 2 років), то кількість процедур може бути і меншою. Інтервал між процедурами 1-2 місяці. Фракційне лазерне шліфування, безумовно, є одним із найефективніших методів лікування розтяжок, який при комплексному підході гарантує стійкий та тривалий результат!

Лазерне шліфування обличчя – апаратна процедура яка допоможе вирішити цілу низку естетичних недоліків шкіри.

  • вікові зміни шкіри;

  • гіперпігментація;

  • ознаки фотостаріння;

  • видалення шрамів постакне, рубців;

  • темні кола та набряки під очима.

ЛАЗЕРНЕ ШЛІФУВАННЯ РУБЦІВ

Ще однією проблемою, яку допоможе вирішити процедура лазерного шліфування – це рубці. Лазерне шліфування рубців, за курс процедур, допоможе розгладити дефект, зрівняти з кольором шкіри, та зробити практично непомітним. В лікуванні рубців, ми завжди використовуємо комплексну терапію, поєднуючи лазерні технології з ін»єкційними. Саме таке поєднання допомагає досягти стійкого результату.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

Фракційне омолодження шкіри дозволяє досягти колосального ефекту без скальпеля і необхідності на довго переривати свій звичний ритм життя. Це нове покоління лазерного шліфування обличчя від тепер доступне у нас в клініці Fine Line.

  • Весь секрет успіху фракційного омолодження шкіри – це спеціальний лазер, який вибірково впливає на окремі ділянки шкіри, провокуючи природне вироблення колагену та еластину.

  • Крім цього, правильно сфокусований вплив лазеру стимулює мікроциркуляцію в глибинних шарах шкіри та поліпшує потік лімфи, прискорюючи метаболізм та природні процеси відновлення.

  • Ефективно. Лазер вибірково впливає на проблемні ділянки шкіри. А оскільки глибину проникнення лазерного променю можна контролювати, то фракційне омолодження шкіри можна використовувати на таких делікатних ділянках, як шкіра навколо очей і декольте.

  • Короткий період реабілітації, який триває всього кілька днів, після чого ви зможете повернутися до звичайного життя.

ПРОЦЕДУРУ ПРОВОДИТЬ

Соломія
СоломіяКосметолог
Спеціаліст з контурної пластики та багаторічним досвідом в медичній освіті. Завершила курси по апаратній косметології. В нашій клініці практикує апаратну та ін’єкційну косметологію.

ЛАЗЕРНЕ ШЛІФУВАННЯ ШКІРИ

Результат лазерного шліфування обличчя – стійкий, тривалий і посилюється з часом. Адже процес вироблення колагену і еластину, активований лазером, практично безперервний.

ПЕРЕВАГИ ПРОЦЕДУРИ

НЕДОЛІКИ ПРОЦЕДУРИ

ОНЛАЙН ЗАПИС

[recaptcha]