ЛАЗЕРНЕ ШЛІФУВАННЯ

Оновлення та омолодження шкіри

*При онлайн записі діє знижка 20%

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРАЙС

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

Фракційне омолодження шкіри дозволяє досягти колосального ефекту без скальпеля і необхідності на довго переривати свій звичний ритм життя. Це нове покоління лазерного шліфування обличчя від тепер доступне у нас в клініці Fine Line.

  • Весь секрет успіху фракційного омолодження шкіри – це спеціальний лазер, який вибірково впливає на окремі ділянки шкіри, провокуючи природне вироблення колагену та еластину.

  • Крім цього, правильно сфокусований вплив лазеру стимулює мікроциркуляцію в глибинних шарах шкіри та поліпшує потік лімфи, прискорюючи метаболізм та природні процеси відновлення.

  • Ефективно. Лазер вибірково впливає на проблемні ділянки шкіри. А оскільки глибину проникнення лазерного променю можна контролювати, то фракційне омолодження шкіри можна використовувати на таких делікатних ділянках, як шкіра навколо очей і декольте.

  • Короткий період реабілітації, який триває всього кілька днів, після чого ви зможете повернутися до звичайного життя.

ПРОЦЕДУРУ ПРОВОДИТЬ

Соломія
СоломіяКосметолог
Спеціаліст з контурної пластики та багаторічним досвідом в медичній освіті. Завершила курси по апаратній косметології. В нашій клініці практикує апаратну та ін’єкційну косметологію.

ЛАЗЕРНЕ ШЛІФУВАННЯ ШКІРИ

Результат лазерного шліфування обличчя – стійкий, тривалий і посилюється з часом. Адже процес вироблення колагену і еластину, активований лазером, практично безперервний.

ПЕРЕВАГИ ПРОЦЕДУРИ

НЕДОЛІКИ ПРОЦЕДУРИ

ОНЛАЙН ЗАПИС

[recaptcha]