ЗБІЛЬШЕННЯ ГУБ

ТРИВАЛИЙ ТА СТІЙКИЙ ЕФЕКТ

КОНТУРНА ПЛАСТИКА ГУБ

Особливою мрією прекрасної половини людства є красиві, пишні, привабливі губи. Проте це вже давно не проблема. Стати досконалішою і підкреслити свою красу можна завдяки процедурі збільшення губ філлером, що здобула величезний успіх і популярність у всьому світі.

ПРОФЕСІЙНИЙ ПРЕПАРАТ

JUVEDERM

Контурна пластика губ з використанням ін’єкційних філерів забезпечує швидкий результат з мінімальним періодом відновлення. Простота застосування, доступність і широке визнання з боку косметологів зробило JUVEDERM одним з найбільш популярних філерів у світі!

КВАЛІФІКОВАНІ КОСМЕТОЛОГИ

ГАРАНТІЯ ХОРОШОГО РЕЗУЛЬТАТУ

Проте, щоб ви не використовували, без досвідченого косметолога не обійтись. Саме тому ми проводимо навчання наших спеціалістів на постійній основі! Тому можемо гарантувати вражаючий результат!

ЗАПИШІТЬСЯ ОНЛАЙН ТА ОТРИМАЙТЕ ЗНИЖКУ 5%

РЕЗУЛЬТАТ ВІД ПРОЦЕДУРИ

У перші 2-4 дні після процедури, може триматися набряк, це варто враховувати при плануванні контурної пластики губ до певної події. Також, препарату потрібен час, щоб прийняти «остаточне положення» в області губ. Наступі 7 днів після процедури варто відмовитися від відвідування саун, лазні та купання в басейні або відкритому водоймищі.↓

ПРЕПАРАТИ ДЛЯ КОНТУРНОЇ ПЛАСТИКИ:

juvederm

Препарат Ювідерм — сучасний філер виробництва американської компанії Allergan, застосовуваний для проведення контурної пластики. Це косметологічний підхід, що дозволяє скоригувати риси обличчя і поліпшити стан шкіри. Відмінною рисою та одночасною перевагою засобу є його якісний склад: гіалуронова кислота відфільтрована від шкідливих компонентів, потенційно здатних нашкодити клітинам шкіри. Іншим важливим інгредієнтом наповнювача виступає фосфатний буфер — це речовина має протизапальну властивість, завдяки чому знижено ймовірність ускладнення після ін’єкції.

  • Гіалуронова кислота не тваринного походження!

  • Ідеальна концентрація гіалуронової кислоти та тривалий ефект

  • Фосфатний буфер в складі гелю!

  • Фосфатний буфер в складі гелю!

  • Висока біосумісність з організмом людини

  • Не потребує додаткового тестування

  • Найбільш концентрований, в порівнянні з аналогами.

Філер на основі гіалуронової кислоти Juviderm Ultra Smile створений спеціально для ефектного, комфортного збільшення обсягу губ і корекції їх контуру. Також препарат застосовується для корекції зморшок і створенні оновленого контуру.

Філер на основі гіалуронової кислоти для корекції зморшок і дефіциту обсягу в поверхневих шарах дерми. Ефективно усуває незначні зморшки в області чола, губ і зовнішніх куточків очей.

Філер на основі стабілізованої гіалуронової кислоти Juvederm Ultra 3 призначений для усунення зморшок в середніх-глибоких шарах дерми й для корекції контуру та обсягу губ.

Інтрадермальний гель Juvederm Ultra 4 застосовують для роботи зі зморшками в глибоких шарах дерми. Філер використовується для усунення глибоких зморшків і заповнення носо-губних складок, для корекції овалу обличчя і збільшення обсягу губ.

Інтрадермальний імплантат Juvederm Voluma призначений для роботи з контуром і обсягом підборіддя, щік і скул, які втратили обсяг внаслідок втрати жирового шару на обличчі.

Juviderm Volift – філер на основі гіалуронової кислоти компанії Allergan. Препарат розроблений за унікальною технологією VYCROSS, що дозволяє гелю більш рівномірно розподілятися і довше утримуватися під шкірою. Наповнювач ефективний в усуненні зморшок середньої та великої глибини в області підбродя, носо-губної області. Відмінно проявив себе в створенні обсягу губ і в корекції лицьового контуру.

ЦІНА ЗБІЛЬШЕННЯ ГУБ: Juviderm

ПРИРОДНІЙ ЕФЕКТ

4000Juvederm Ultra 2

ЗБІЛЬШЕННЯ ГУБ (X2)

4600Juvederm Ultra 4

СУПЕР ОБ'ЄМ

6500Juvederm Ultra Smile

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Проходила процедуру контурної пластики. Раніше збільшувала губи в іншій косметології у Івано-Франківську. Прийшлось коректувати у FineLine. Задоволена. Косметолог Соломія провела все на вищому рівні.

Рубцова Тетяна

Збільшувала губи філлером. Все пройшло прекрасно. Рекомендую косметологію FineLine і косметолога Софія.

Григорук Валентина

Прекрасний колектив та бездоганна чистота. Процедура пройшла безболісно. Контур ідеальний.

Пищук Марина