ЛАЗЕРНА КОСМЕТОЛОГІЯ

Усунення рубців та розтяжок

[contact-form-7 id=”2881″ title=”Запис на обгортання”]

*При онлайн записі діє знижка 20%

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРАЙС

Лазерна косметологія сьогодні вважається унікальним інноваційним методом. Використання лазера показало явну перевагу перед іншими відомими методіками лікування чи видалення пігментних утворень, бородавок, родимок, папілом. Повсюдно використовується лазер для омолодження зів’ялої шкіри, видалення сосудів лазером, проблем з акне, для корекції та усунення розтяжок і рубців, для відновлення волосяного покрову. Лазерна косметологія у Івано-Франківську надає можливість домогтися чудового результату в коригуванні естетичної зовнішності клієнта, і в ряді певних захворювань. Висока ефективність методу обумовлена ​​використанням особих лазерів, світлові промені яких інфільтруються в шкіру, трансформуючись в теплову енергію, і усувають проблему максимальним нагріванням тканини. Метод повністю безпечний, оскільки лазерний промінь на шкіру впливає як безпосереднє джерело інтенсивного світла, а дозована точність зводить до мінімуму можливе термічне ураження, що вважається пріоритетною відмінністю лазерної косметології. Використання лазерів і безпечно, і безболісно, ​​не сприяє алергічним реакціям і не вимагає тривалого реабілітаційного відновлення.

Лазерна шліфовка

Шліфування шкіри лазером – маніпуляція, в ході якої знімається верхній шар  епідермісу шкіри, що зменшує рубці і глибокі зморшки, вирівнює шкірний рельєф. Процедура, як правило, в рекомендаціях косметологів – при розтяжках, пігментних утвореннях, постакне, в разі розширених пор, природних змін через вік і фотостарении шкіри.

Лазерний пілінг

Пілінг лазерний собою являє процедуру видалення верхніх застарілих шарів епідермісу і стимуляції шкіри лазерним промінням, що сприяє оновленню клітинного складу. Після процедури поліпшується кровообіг, руйнуються старі фіброзні волокна і не відбувається накопичення нових.

Лазерна епіляція

Лазерна епіляція – відноситься до малоінвазивного методу видалення небажаного волосся, в основі якого – використання селективного фототермолізу. Лазерне випромінення активно діє на волосяний фолікул та руйнує його, що приводе до його загибелі і випадіння. Перевагами методу є високий процент видалення за одну процедуру і довготривалий та стійкий результат.

Контурна пластика

Услуга сьогодні особливо затребувана, оскільки безопераційним шляхом дозволяє підтягнути шкіру і значно поліпшити її рельєф, усунути зморшки, внести корективи в  овал обличчя і носогубні складки, змінити за бажанням форму і контур губ. В основі послуги – введення препаратів, спеціально розроблених на основі гіалуронової кислоти, що  гарантує шкірі – пружність і зволоженість.

Омолодження у клініці Fine Line

Видалення рубців лазером

З небезпеками в навколишньому світі кожен з нас зустрічається дуже часто, при цьому існує ймовірність заробити собі шрам, від якого позбутися порою дуже проблематично.Цей факт пов’язан із специфікою рубцевої тканини, но з застосуванням лазера шрам можна зробити на 90% менш помітним. Наш центр пропонує діючи методи видалення рубців і шрамів, залежно від особливості шкіри, а саме: з застосуванням ербіевого і неодимового лазерів.

ВИДИ РУБЦІВ ЯКІ МИ УСУВАЄМО:

  • нормотрофічні;

  • атрофічні або шрами, які залишилися після вугрової висипки;

  • келоїдні;

  • стягнуті;

  • гіпертрофічні;

  • розтяжки та стриї.

Лікування акне лазером

Лазерне лікування акне і рубців – справжній порятунок для тих, кому зовсім не допомогли ніякі дієти, процедури очищення організму, лікарські препарати. Видалення акне саме лазером зменшує кількість на шкірі висипань, дозволяє знизити вироблення шкірного сала і налагодити всі фізіологічні процеси в тканинах. Переваги лазерної процедури, як ми бачимо, безперечні і не потребують зайвої реклами. У нашому центрі кожен зможе також скористатися і такими послугами, як лазерне омолодження та видалення новоутворень шкіри.

Бажаєте більше послуг?

ВСІ ПОСЛУГИ