ВИДАЛЕННЯ ТАТУЮВАНЬ

Ефективне вирішення невдалих експериментів молодості:)

*При онлайн записі діє знижка 20%

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРАЙС

Як це працює?

Лазер видаляє татуювання, розчіплюючи пігментні кольори з допомогою високоінтенсивного світлового променя. Найпростішими для видалення є чорні татуювання, бо саме цей пігмент поглинає будь яку довжину хвилі променю. Всі інші відтінки потребують більш детальнішого підбору апарату та довжини хвилі. Що саме і пропонує косметологічна клініка FineLine.

Кількість процедур та ефективність

Для початку варто записатись на консультацію у косметолога, що зможе оцінити ваше татуювання і надати вичерпні відомості по процедурі. Потрібно розуміти, що необхідна кількість процедур для повного видалення татуювання буде залежити від вашого віку, розміру татуювання і кольору тату. Колір вашої шкіри та навіть глибина проникнення пігменту також впливає на техніку проведення процедури виведення татуювання. Тобто, без відповідного обладнання та кваліфікованого спеціаліста це може затягнутись на дуже тривалий час, проте у косметології FineLine ми стараємось вкластись в 3 процедури!

МОЖЛИВІ ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ

Лазерне видалення татуювань безпечніше за більшість альтернативних методів, таких як дермабразія чи салабразія, тому що під час даної процедури опрацьовується тільки сам пігмент татуювання. Побічних ефектів дуже мало і проявляються вони вкрай рідко, проте ви повинні розуміти всі можливі ризики, що можуть проявитись незалежно від апарату, спеціаліста чи косметології.

СУЧАСНИЙ ЛАЗЕР – ГАРАНТОВАНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Лазер для видалення татуювань Nano-Light MV20 у FineLine
  • Не залишає шрамів та рубців;
  • Працює з усіма типами шкіри.

Лазер Nano-Light MV20 укомплектований двома насадками, що дає неодимовому лазеру наступні можливості:

Заповніть форму і наш менеджер обов’язково вам передзвонить! Або скористайтесь нашим онлайн кабінетом:)

*При онлайн записі діє знижка 20%

ПЕРЕВАГИ ОНЛАЙН КАБІНЕТУ

  • Історія ваших відвідувань;

  • Самостійний запис на процедуру;

  • Перенесення та скасування запису;

  • Вибір бажаного косметолога;

  • Зручна система відгуків та пропозицій;