Косметичний масаж обличчя – напевно найважливіша частина догляду за шкірою обличчя.

Завдяки проведення курсу косметологічного масажу обличчя можна відновити втрачену еластичність шкіри і чіткості контурів, підтримати тонус і заощадити молодість, так як він має чарівну властивість поліпшення кровообігу і нормалізації обміну речовин, що сприяє зміцненню тканини і м’язів обличчя, а так само дозволяє шкірі дихати.

КЛАСИЧНИЙ МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ

Класичний масаж обличчя – полягає в розтиранні, пощипуванні, і доторканні шкіри обличчя з використанням косметичного крему або масажного масла. Цей вид масажу ідеально підійде не тільки для молодої шкіри, але і для більш зрілої, так як має властивості покращувати кровообіг, що необхідно в будь-якому віці.

Косметологи рекомендую класичний масаж обличчя включити в обов’язкову програму догляду за догляду за шкірою обличчя кожній жінці.

Для досягнення видимого результату необхідно пройти 6-12 сеансів.

Тривалість класичного масажу обличчя – 35-40 хвилин.

ПЛАСТИЧНИЙ МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ

Пластичний масаж обличчя – полягає в сильних, притискають, ритмічні натискання. Даний вид масажу підходить для в’янучої, тонкої шкіри обличчя, при появі мімічних складок і для м’язів, які втратили тонус.

Для досягнення результату необхідно пройти 5-10 сеансів.

Тривалість масажу – 30 хвилин.

МАСАЖ ПО-ЖАКЕ

Масаж особи по-Жаке (щипковий масаж) – даний вид масажу відноситься до лікувальних, так як показаннями для нього є жирна шкіра, себорея, вугрі і сліди після вугрової хвороби. Після сеансу масажу по-Жаке рекомендується процедура Дарсонвалізація.

Для досягнення результату необхідно пройти 5 сеансів.

Тривалість масажу – 20-30 хвилин.