КОМБІНОВА ЧИСТКА

Забудьте про чорні цятки, жирність шкіри та прищі!

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

*При онлайн записі діє знижка 10%

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРАЙС

Навіть найдорожча декоративна косметика неспроможна зробити обличчя ідеальним, якщо шкіра не достатньо здорова. Вугровий висип або комедони, міліуми й поверхнева пігментація після самостійного видавлювання прищів — основні показники нездорової шкіри. Існують різні способи та методики, за допомогою яких можна знизити секрецію шкірного сала і звузити пори, тим самим оздоровивши шкіру. Проте, перш за все необхідно очистити пори та позбавитись від надлишку шкірного жиру, що виробляється сальними залозами. Саме ці проблеми успішно вирішує комбінована чистка лиця.

Комбінована чистка? Що це таке? 

як ми видаляємо судини

Комбінована чистка — це поєднання двох видів чисток: ультразвукової й механічної. Даний вид очищення шкіри проводиться як на обличчі, так і на спині. Вона здатна одночасно дбайливо та ефективно видалити глибокі й поверхневі забруднення шкіри. Чистка складається з декількох етапів, тривалість яких визначається ступенем забруднення шкіри. Механічна,  проводиться спеціальним інструментом ложечкою Уно. При цьому, для того щоб менше травмувати шкіру і провести чистку на глибшому рівні, шкіру попередньо обробляють за допомогою спеціального гелю. Ультразвукова чистка проводиться за допомогою спеціального приладу, який очищає шкіру шляхом впливу ультразвукових коливань. У косметологічному центрі FineLine ми використовуємо тільки новітню техніку та сучасні методики.

Рекомендовано, якщо є:

  • Наявні чорні цятки;

  • Надмірна жирність шкіри;

  • Наявний кератоз;

  • Окремі види шкірних захворювань;

  • Алергічна реакція на один з компонентів препаратів.

Коли бажано утриматись:

Процедуру проводять:

Добре. Але які її переваги? 

Комбінована чистка лиця

Поєднання різних методик дає кращий результат. Причому, це правило, діє не тільки в косметології, а й в медицині, і в технічних науках. Саме по собі механічне очищення більш ефективне, ніж апаратна чистка. Однак, спосіб його проведення — видавлювання комедонів, дуже травмує і «шокує» шкіру. Сліди від «тортур» заради краси залишаються протягом 2-3 днів, у вигляді почервоніння. Дамам з низьким больовим порогом, механічне чищення здасться справжнім випробуванням. Це досить болюча процедура! Хоча, ми можемо називати вас Анестейшею, перетворивши всі муки в один з епізодів хорошого кіно. Правда, в нас не має червоної кімнати:)

Ультразвук має масу переваг. Мікровібрація покращує кровообіг в поверхневих шарах шкіри, що дозволяє скоротити число дрібних зморшків і в цілому поліпшити зовнішній вигляд шкіри. Також дана чистка абсолютно безболісна і делікатна щодо шкіри. Істотним мінусом УЗ-чистки є її відносно низька ефективність. Якщо шкіра обличчя довго не очищалася і забруднена рештками жиру, то ультразвуку буде явно замало. Тому Комбінація методик дозволяє мінімізувати негативні відчуття і стрес для шкіри, поліпшити результати чистки, а також попрацювати над зморшками.

Запишись онлайн та отримай 20% знижки!

Ок. Але як вона проходить?

ЕФЕКТ ВІД ЧИСТКИ:

Комбінована чистка має тривалу дію. Оцінити отриманий результат можна тільки після того як зійде почервоніння. Саме по закінченню цього періоду шкіра стане м’якою, посвіжілої, рівною і чистою

Вартість комбінованої чистки у косметології FineLine

КОМБІНОВАНА ЧИСТКА

490
  • При записі через сайт: 440₴

К.Ч. +ПІЛІНГ

640
  • При записі через сайт: 580₴

ЧИСТКА СПИНИ

900
  • При записі через сайт: 800₴

Хочу за ці гроші отримати максимальний результат!

В даний час існує декілька різновидів чисток, що підбираються індивідуально для кожного типу шкіри. Так, власницям більш доглянутої шкіри, з одиничними й неглибокими комедонами, підійде ультразвукова чистка — вона  найменш травматична. Якщо шкіра обличчя жирна, вугрі глибокі,  щільні ще й у великій кількості, то фахівець діє «по-старому» і видаляє комедони вручну. Вакуумна, хімічна і газорідинна чистки (по типу пілінгу) – менш популярні методики, однак і вони мають своїх прихильниць у косметологічній клініці FineLine

Результат від комбінованої чистки

У більшості випадків досягти найкращих результатів вдається комбінуючи методики ультразвукової та механічної чисток. Комбінована чистка дозволяє диференційовано підходити до шкіри обличчя: основна поверхня шкіри обробляється ультразвуком, а особливо проблемні зони — механічно руками або лопаткою.

КУРС ПРОЦЕДУР:

Комбінована чистка відноситься до одноразової процедури. Як правило її проводять раз у 2-3 місяці, або рідше.

РЕЗУЛЬТАТ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ

ДОПІСЛЯ

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Спробувала плазмоліфтинг у Івано-Франківську на собі. Ефект справді був гарним. Можу рекомендувати, якщо ви не боїтесь уколів та крові.

Ольга Нестеренко, Студентка

Процедура дещо не приємна, особливо при заборі крові. Переживали за безпеку, але приміщення було абсолютно стерильне. Результатом задоволена. Зморшки зникли.

Тетяна Науменко, Менеджер

Була на декількох процедурах з омолодження. По результатах можу сказати, що плазмоліфтинг шкіри у FineLine є найбільш помічним. Як для мене. А ви вже дивіться.

Катерина Грищук, Керівник

З ЦІЄЮ ПРОЦЕДУРОЮ ЧАСТО ОБИРАЮТЬ: 

Проблема з якою можна стикнутись у будь-якому віці. Прищі та вугрові висипання можуть перетворити життя будь кого у жахіття (особливо якщо в домі багато дзеркал). Проте у косметології FineLine ви зможете отримати кваліфіковану діагностику та лікування зі 100% результатом!

Мезотерапія в Івано-Франківську Fineline ін'єкції краси

Неймовірна процедура, яка дозволяє відновити ріст волосся та оздоровити шкіру. Інколи чистки буває замало щоб запустити регенеративні механізми шкіри, тому вітамінні комплекси, що входять до складу мезококтейлів є ідеальним розв’язання проблеми.

Шкіри протягом життя піддається шкідливому впливу зовнішніх факторів. Як результат наявні шрами, пігментація, забиті пори, почервоніння. Лазерне шліфування шкіри усуває дані недоліки. У косметології FineLine використовується тільки сучасний лазер останнього покоління. Тому швидкий та довготривалий результат — це про нас:)