АКНЕ: ЛІКУВАННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКА

Проти прищів та вугрового висипу

*При онлайн записі діє знижка 10%

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРАЙС

ПРИЩІ ТА ВУГРОВЕ ВИСИПАННЯ

В наших країнах заведено вважати, що проблематика висипів на шкірі є явищем тимчасовим: підліткове, критичні дні, алергія, банальне подразнення. Втім, це хвороба і вона піддається лікування. Її збудником може бути безліч факторів, які призводять до одного результату, названого в медицині терміном — акне. Косметологія FineLine пропонує ефективне лікування!

ПРИЧИНИ ПОЯВИ АКНЕ ТА ПРИЩІВ

Акне найчастіше виникає у підлітків, в період підвищеної активності сальних залоз. Фактори ризиків:

 • Гормональні розлади;

 • Емоційний стрес;

 • Погана екологія;

Збудником акне в більшості випадків є Propionibacterium acnes та найбільш частою причиною виникнення вугрів у дорослих є себорея. Також прищі та вугровий висип можуть виникати при різних хронічних захворюваннях або інфекціях. Причиною появи також може бути вплив на шкіру різних речовин з комедогенним ефектом, які викликають закорковування сальних залоз, гіперкератоз (огрубіння шкіри).

До них відносять різні масла, а також засоби, що містять дьоготь. Надмірне використання косметики, що містить жири, приймання анаболічних стероїдів може стати однією з причин. Як бачимо список доволі великий, проте причину акне доволі просто виявити та підібрати відповідне лікування. Головне знайти хорошого косметолога. Проте якщо ви вже на даному сайті, питання з косметологом вирішене!

Механізм розвитку акне обумовлений впливом 4 основних чинників:

 • Посилена секреція сальних залоз. При надмірній секреції шкірного сала знижується його бактерицидна функція. Секрет сальних залоз утворює пробки в протоках, що і зумовлює появу вугрів.

 • Фолікулярний гіперкератоз — порушення процесу відновлення клітин волосяних фолікулів.

 • Розмноження пропіонових бактерій на шкірі.

 • Запальний процес.

СТАДІЇ (ВИДИ) АКНЕ

Найчастіше акне з’являється на обличчі, грудях і спині — там, де багато сальних залоз і пори найширші. Вугрі — це хвороба, і лікувати її повинен фахівець. Лікування акне залежить від тяжкості хвороби. Так, косметологи виділяють три форми акне:

результати чистки щік

Легка: не більше 10 закритих або відкритих вугрів без ознак запалення;
Середня: від 10 до 40 вугрових елементів з незначними ознаками запалення;
Важка: понад 40 запалених вугрових елементів.

МІФИ ПРО АКНЕ

Під впливом ультрафіолету шкіра дійсно стає трохи сухішою. Проте засмага збільшує кількість мертвих клітин на поверхні шкіри, що закупорюють  і прищів стає ще більше. Засмага — дієвий спосіб позбутися від пари-трійки дрібних прищиків і через тиждень отримати кілька десятків нових і великих. Якщо у вас саме така ціль — сонце вам в поміч:) В іншому випадку старайтесь використовувати професійний догляд за шкірою. Сонце, в цілому, не дуже корисно впливає на стан вашої шкіри.

Часте умивання і пілінг травмують шкіру і знищують її здорову мікрофлору. На пересушеній шкірі з’являються мікротріщини, в які потрапляють бактерії. Ослаблена шкіра не може протистояти їм, і, що не дивно, її стан погіршується. Вмиватися при акне слід не частіше 2 разів на добу. Якщо врахувати те, що тариф на воду й так виріс майже на 70%, це дозволить суттєво зекономити кошти, для походу до косметолога!

При видавлюванні прищика на поверхню виходить тільки його частина, а решта залишається в шкірі та провокує появу глибокого запалення. Крім того, такий метод травмує шкіру і, що особливо важливо, канал сальної залози. Це заважає секрету виходити назовні, тому акне на місці знищеного прища виникатиме знову і знову. Результат — не тільки прищі, але і шрами, видаляти які дорого (але ми надамо вам знижку 20% в знак підтримки) і неприємно (це факт). Звісно, ви можете думати, що це “казки” косметологів, щоб заробити на вас гроші. Але просто згадайте скільки раз бувало так, що після видалення прищика в одному місці, навколо нього формується декілька нових. І все стане на свої місця.

не давіть прищі
лікування акне

ЛІКУВАННЯ ВУГРОВОГО ВИСИПУ ТА ПРИЩІВ У FINELINE

МІСЦЕВІ ПРЕПАРАТИ ПРОТИ АКНЕ

 • Ретиноїди — група препаратів, що зменшують активність сальних залоз, а також мають протизапальною та імуномодулювальну дію. Як правило, ретиноїди випускаються у вигляді гелів. Наносити їх потрібно після процедури очищення шкіри перед сном протягом 3 місяців.
 • Азелаїнова кислота. Місцеві препарати азелаїнової кислоти володіють вираженими протизапальними й антимікробними властивостями. Вони сприяють зменшенню пігментації й позитивно впливають на процеси кератинізації волосяного фолікула.
 • Креми, гелі та мазі з антибіотиками — наносяться на запалені ділянки 2-3 рази на добу.
 • Препарати з ефектом пілінгу. До них відносяться місцеві препарати з саліцилової, гліколевої кислотою, адапаленом, резерпіном або сіркою. Також вони сприяють нормалізації функцій сальних залоз.

АПАРАТНА КОСМЕТОЛОГІЯ ПРОТИ ПРИЩІВ

 • Фотодинамічна терапія — вплив високоінтенсивного блакитного світла на проблемні ділянки шкіри. Світло проникає в сальні залози, де розташовуються хвороботворні бактерії. Під впливом блакитного світла відбувається вироблення ендогенних протимікробних агентів, які знищують бактерії. Незаперечна перевага фотодинамічної терапії в тому, що вона не викликає подразнень, на відміну від інших методів апаратного лікування вугрового висипу.
 • Кріотерапія — вплив екстремально низьких температур на проблемну шкіру. Холод сприяє активізації захисних функцій, а також нормалізує обмінні процеси в тканинах шкіри.
 • Лікування акне лазером. Для лікування вугрового висипу застосовуються різні лазери, дія яких звужує пори й сприяє нормалізації секреції шкірного сала. Крім того, лазерне лікування допомагає усунути рубці, які залишаються на шкірі після вугрого висипу.

ЦІНА ЛІКУВАННЯ АКНЕ

ТЕРАПІЯ: PH Formula

550

ПІЛІНГ

550-700

КОМБІНОВАНА ЧИСТКА

550
Назва Вартість
Терапія: PH Formula 550 грн.
Пілінг 500-700 грн.
Комбінована чистка 550 грн.

РЕЗУЛЬТАТИ ПІСЛЯ ЛІКУВАННЯ

Лікування прищів та вугрового висипання у клініці FineLine дозволяє повністю оздоровити та омолодити шкіру. Нижче ви можете переглянути результати до та після!

РЕКОМЕНДОВАНІ ПРОЦЕДУРИ

В 99% випадків лікування акне та постакне у косметології FineLine проходить успішно. Але з відповідним доглядом та правильними процедурами ефект може бути ще більше виразнішим.