ПІЛІНГ

ОНОВЛЕННЯ ШКІРИ ОБЛИЧЧЯ

Багато жінок не раз стикалося з такими неприємними проблемами, як почервоніння шкіри, різного роду висипання, чорні цятки, забиті пори. Деякі борються з подібними недугами шляхом вживання антибіотиків, або вмиванням засобами для домашнього догляду, інші — наносять щільний шар макіяжу. Втім, це не дає бажаного результату, інколи навіть погіршуючи стан шкіри. Але існує і зовсім інший спосіб ефективного усунення дерматологічних проблем — пілінг.

від 450 грн!

ЗАПИСАТИСЬ ОНЛАЙН

Що таке пілінг обличчя?

Пілінг — це косметологічна процедура для шкіри обличчя або тіла, за допомогою якої прибираються різні дефекти шкіри (рубці, нерівності, сліди від прищів), неглибокі зморшки.
Результат від пілінгу: шкіра буквально оновлюється, стає здоровішою,  виглядає молодшою.
Пілінг займає друге місце за популярністю (перше місце — це чистки обличчя) серед всіх косметологічних процедур.

Ефект від пілінгу

Під час пілінгу за допомогою хімічних компонентів або механічних засобів (спеціальних апаратів) знімаються поверхневі, серединні або глибокі шари відмерлих або хворих клітин шкіри, завдяки чому проявляється лікувальний ефект пілінгу:

 • поверхня шкіри позбавляється від нерівностей і горбистості;

 • шкіра очищається і оздоровлюється: видаляються відмерлі клітини, очищаються запалені пори;

 • значно поліпшується колір, пружність шкіри, підвищується її тонус і еластичність;

 • запускаються процеси відновлення і омолодження обличчя і тіла.

ІНТЕРВАЛ ПРОВЕДЕННЯ ПІЛІНГІВ

Як часто роблять пілінг?

Поверхневий пілінг можна проводити щотижня при необхідності, серединний рекомендують проводити 1-2, іноді 3-4 рази на рік. Глибокий пілінг краще робити не частіше одного разу на кілька років, а краще всього 1-2 рази в житті.

Після пілінгу шкіра практично оголена, позбавлена ​​захисту і легко ранима. Тому всі косметологи рекомендують користуватись сонце захисним кремом (min.SPF-30).

Після процедурний догляд

Важливою умовою після проведення пілінгу є щадне ставлення до шкіри. А саме захист шкіри від агресивних зовнішніх впливів, обмеження перебування під сонцем і обов’язкове застосування кремів з високим та середнім ступенем сонячного захисту.Після серединних пілінгів, на третій — четвертий день, спостерігається лущення шкіри. Ні в якому разі не можна самостійно видаляти скоринки, бо це веде до травматизації нової ніжної шкіри, що надалі може призвести до рубцювання і пігментації.
Крім того, особливості догляду за шкірою після пілінгу залежать від типу вашої шкіри. Наприклад, для жирного типу шкіри рекомендуємо використовувати косметичні препарати з алое, маслом шипшини, алантоїном, для сухої або чутливої — оксид цинку сульфат міді, екстракт вівса, триклозан, для загального догляду добре підійде диметикон або циклометикон, також вітаміни групи A, С, Е.

20% при онлайн записі

Запишись онлайн, отримай знижку та стань нашим постійним клієнтом. А це ще більше знижок, постійні розіграші процедур та персональні пропозиції. Звісно, приємні бонуси у твій день народження!

ОНЛАЙН ЗАПИС

ПРОТИПОКАЗАННЯ

 • Абсолютні протипоказання до пілінгу

  До даної категорії відносяться вроджені, або придбані захворювання, лікування яких або неможливо, або займає тривалий час. До таких захворювань належать:

  • Ракові захворювання. Основою захворювання ракових хворих є зниження в ході хвороби всіх захисних функцій організму. Таким хворим заборонено проводити ті види пілінгів, які впливають на структуру клітин, змінюючи її (серединні та глибокі пілінги). Якщо у пацієнта рак шкіри, то будь-які дії на неї за допомогою кислот заборонені, з метою захисту від виникнення ще більш згубних наслідків
  • Захворювання серцево-судинної системи. Процедура пілінгу стимулює активність всіх процесів оновлення клітин, тим самим збільшуючи навантаження на організм, в тому числі й на серце, в кілька разів. Нехтування даними протипоказанням може привести до інфаркту, або мікроінфаркт.
  • Алергія на препарати, що входять до складу для пілінгу. Перед початком процедури пілінгу необхідно пройти обстеження на наявність у пацієнта алергічних реакцій на певні компоненти складу для пілінгу. В результаті негативної реакції на той чи інший компонент можливий розвиток пухлин на обробленій ділянці шкіри, поява роздратування й ознак підвищеної пігментації шкіри

ПРОЦЕДУРУ ПРОВОДИТЬ

Соломія
СоломіяКосметолог
Спеціаліст з контурної пластики та багаторічним досвідом в медичній освіті. Завершила курси по апаратній косметології. В нашій клініці практикує апаратну та ін’єкційну косметологію.