ЖИР РОЗТАЄ

МИКОЛАЙ НЕ ВПІЗНАЄ

НОВОРІЧНА КОРОЛЕВА

До нового року залишилося зовсім небагато часу, а ваша святкова сукня ризикує бути не одягнутою через зайві кілограми? У вас ще є час схуднути! Основне робити це правильно! Наша програма експрес-схуднення допоможе швидко забрати зайві сантиметри з фігури та почуватися зіркою у новорічну ніч. 

СТАРТ

UAH5500курс
  • Ідеальне рішення для початківця

ЕКСПРЕС

UAH8500курс
  • Вкластись до нового року!

ПРЕМІУМ

UAH12500курс
  • Вражаючий ефект за рекордні терміни

ПРОГРАМА ВКЛЮЧАЄ

Кріоліполіз у Івано-Франківську

КРІОЛІПОЛІЗ

LPG-МАСАЖ

ЛІПОЛІТИКИ

МАСАЖ

ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА

Вікторія Гаврилюк (психолог)

Психолог, який допомогає не плакати, коли хочеться їсти

Насправді, схуднення починається не з правильного харчування чи з тренажерного залу, а з голови.

А точніше – з думок і психологічних установок. Непідготовлена підсвідомість розцінює кожен втрачений кілограм як загрозу виживанню. Тому боротьба за струнке тіло часто зводиться до боротьби з собою, а тяжко-важко втрачені кілограми повертаються з лишком. Доведено, що 65% людей, які повторно набирають вагу впродовж року, і 85%, що досягають попередніх показників протягом п’яти років, не були правильно налаштовані психологічно….

Саме тому ми запрошуємо вас на тренінг “Схуднення з радістю” в рамках комплексної програми «Корекція ваги»
Тренінг проводить Вікторія Гаврилюк – практичний психолог, сертифікований консультант в методі позитивної психотерапії (Вісбаденська академія позитивної психотерапії WAPP Німеччина), консультант в руслі арт-терапії, консультант в руслі казкотерапії, коуч, спікер Фестивалів «Аніма», та «Арт-практик», тренер в «Літній Арт-школі», інструктор з йоги та медитативних практик, засновник «Центру гармонійного розвитку» «Happy life», координатор жіночого клубу «Клуб успішної леді».