Не зважаючи на регулярні заняття спортом та правильне харчування, втрата зайвої ваги залишається для вас недосяжною ціллю? Ви можете подумати, що недостатньо стараєтесь, але повірте, можуть бути приховані від вас обставини, які впливають на вагу. Втім, якщо ваша ціль – безпечно зменшити вагу, варто про них знати!

1. Недостатня кількість сну!

Втрата зайвої ваги: ТОП-6 перешкод! FineLine: косметологічний центр у Івано-Франківську

Вченими доведено, що людина, яка спить менше 4-х годин на наступний день споживає на 300 калорій більше та на 21 грам більше жиру!

Спите законних 8 годин, але все ще не відчуваєте себе добре? Брак якісного сну має декілька причин, серед них стрес, гормони або кофеїн. Крім того надто багато штучного світла від екрана телевізора, чи лампи, може порушити ваш сон, а це також одна з причин зайвої ваги. Активна втрата зайвої ваги потребує хорошого та міцного сну!


2. Нестача білку в раціоні.

Втрата зайвої ваги: ТОП-6 перешкод! FineLine: косметологічний центр у Івано-Франківську

Згідно з дослідженнями, дієти, щоденний прийом яких містив у два рази більше білка,  допомагають втратити більше зайвої ваги й підтримують м’язову масу більше чим дієти, які передбачають стандартне співвідношення білка.

Просте пояснення – організм спалює енергію для травлення того білка, що ви з’їли, тобто ви спалите більше калорій переробляючи білок, ніж вуглеводи та жири. Крім того, білки виводяться з організму довше, тому ви будете ситі тривалий проміжок часу. Норму білка зможете визначити за допомогою онлайн-калькуляторів.

3. Надлишок цукру.

Прихований цукор може бути навіть там, де ви не очікуєте його знайти. Не усвідомлюючи цього, ви споживаєте багато цукру з енергетичними батончиками, злаками, соусами, спортивними напоями. Щоб уникнути цього, уважно читайте етикетки на продуктах і уникайте тих, які містять рафінований цукор. Достатньо обмежити кількість цукру в раціоні, як ви побачите позитивні зміни як у самопочутті так і в процесі втрати зайвої ваги.


4. Не правильні пріоритети в харчуванні.

Втрата зайвої ваги: ТОП-6 перешкод! FineLine: косметологічний центр у Івано-Франківську

В гонитві за ідеальною фігурою, ми звикли дотримуватись дефіциту калорій і постійно рахувати їх. Однак, деякі люди враховують у денний раціон продукти, які зовсім не містять поживних речовин, проте «вписуються» у норму калорій. Проте у випадку схуднення найголовніше думати про якість продуктів, які споживаєте. Переконайтесь, що отримуєте достатньо вітамінів, мінералів, антиоксидантів.


5. Дефіцит незамінних жирних кислот.

Втрата зайвої ваги: ТОП-6 перешкод! FineLine: косметологічний центр у Івано-Франківську

Протягом багатьох років дієти для втрати ваги перетворювали жири на наших ворогів. Сьогодні існує безліч продуктів “з низьким вмістом жиру”, які обіцяють більше поживних речовин, але, попри це, темпи ожиріння продовжують рости. Помилка, яку ви можете зробити, коли мова йде про втрату ваги, полягає в тому, що у вашому раціоні бракує корисних жирів, наприклад, жирних кислот, які містяться в лляній олії, риб’ячому жирі, горіхах та насінні. Ці типи жирів допомагають знищити “погані жири” в організмі, водночас забезпечуючи відчуття ситості.


6. Порушений водний баланс

Втрата зайвої ваги: ТОП-6 перешкод! FineLine: косметологічний центр у Івано-Франківську

Дуже часто люди плутають відчуття голоду зі спрагою. Саме тому вони хапаються за їжу, хоч насправді організм сигналізує про необхідність випити трохи води.

Необхідно завжди пам’ятати про цю особливість організму, якщо ви хочете підтримати гарне самопочуття та зберегти стабільну вагу. Не забувайте, що достатнє вживання води має здатність прискорювати метаболізм, тож таким самим чином ви зможете прискорити процес спалення калорій.

Саме тому більшість дієт передбачає регулярне вживання води у великих кількостях. Зверніть увагу, що пити необхідно виключно чисту воду. Не варто зловживати напоями, що містять велику кількість штучних барвників та цукру.


Кожен організм має індивідуальні особливості, тому і причини, чому ви не втрачаєте вагу, можуть бути різні.

Якщо так сталось, що ви абсолютно впевнені у дотриманні всіх правил схуднення, а вага на місці, рекомендуємо інноваційну методику корекції фігури в Івано-Франківську – кріоліполіз.

Метод полягає у дії низьких температур на ділянки, у яких жирові клітини не поступаються місцем. При збалансованому харчуванні, достатній кількості води в день ви отримаєте чудовий ефект від кріоліполізу вже за 14 днів після процедури.