ВИДАЛЕННЯ НОВОУТВОРЕНЬ

Бородавки? Сухі мозолі? Папіломи? Натоптиші? Вилікуємо!

*При онлайн записі діє знижка 20%

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРАЙС

ШКІРНІ НОВОУТВОРЕННЯ

Останнім часом людство стало дуже вразливим перед різними формами вірусу папіломи, мозолями та бородавки. Все тому, що різноманіття цих проблем збільшується, проте ефективні ліки за ними не поспівають. Такий собі феномен колорадського жука, коли дідусям було достатньо город освятити, а внукам навіть ядерна зброя проти цієї зарази не допомагає. Згідно статистики понад 90% населення Землі є носіями різних форм віруси папіломи, який саме і провокує ті самі новоутворення на шкірі. Звісно, існує безліч варіантів лікування, проте тільки деякі з них можуть справді допомогти вам позбутись від проблеми. Одним із таких методів є лазерне видалення новоутворень CO2 апаратом.

Переваги лазеротерапії в порівнянні з альтернативними методами видалення доброякісних утворень шкіри

  • Протизапальна дія;

  • Активізація регенерації тканин;

  • Імунодулююча дія;

  • Малотравматична дія.

В процесі лікування застосовується безконтактна технологія, що повністю виключає можливість інфікування поверхні рани. Збереження цілісності навколишніх  шкірних покривів забезпечує швидке відновлення клітин і загоєння рани без утворення сполучної (рубець) тканини. Здатність лазера коагулювати (запечатувати) кровоносні судини запобігає ризику розвитку кровотечі. Результат видалення доброякісних новоутворень можна побачити вже після першого сеансу лазеротерапії. Ефект лазерного видалення новоутворень стійкий і тривалий, зберігається на довгі роки.

ПРИНЦИП ДІЇ ЛАЗЕРА

Основне призначення СО2-лазера – це місцеве обмежене руйнування і видалення тканин. CO2-лазер відноситься до категорії інфрачервоних лазерів. Лазерне випромінювання вуглекислотного лазера поглинається водою, що міститься у великих кількостях в тканинах людини. СО2-лазер викликає миттєве випаровування тканин на локальних ділянках шкіри. У місці фокусування пучка лазерного світла відбувається випаровування вологи, при цьому клітини і міжклітинна речовина повністю вигорають. В області лазерного впливу температура підвищується більш ніж на 100 градусів за Цельсієм, при цьому тканини по краях області впливу відмирають шаром до 30-40 мкм.

Види новоутворень

Заповніть форму і наш менеджер обов’язково вам передзвонить! Або скористайтесь нашим онлайн кабінетом:)

*При онлайн записі діє знижка 20%

ПЕРЕВАГИ ОНЛАЙН КАБІНЕТУ

  • Історія ваших відвідувань;

  • Самостійний запис на процедуру;

  • Перенесення та скасування запису;

  • Вибір бажаного косметолога;

  • Зручна система відгуків та пропозицій;