Здорова шкіра

Позбутися від волосся назавжди – заманлива перспектива: не потрібно кожен день подразнювати шкіру голінням та чекати, коли волосся достатньо відросте для планової епіляції. Втім, існує думка, що апаратна епіляція, що допомагає позбутись від волосся на довго – це боляче, дорого і часом небезпечно для здоров’я. Чи так це, ми дізнались у провідних спеціалістів косметологічної клініки FineLine.

Для початку давайте розберемося, що таке лазерна епіляція і чим вона відрізняється від фотоепіляції. Лазерна епіляція – це сучасна технологія руйнування волосяних фолікулів за допомогою світлового випромінювання. Лазер – більш потужна методика, а тому кількість сеансів необхідних для отримання бажаного ефекту буде помітно меншою. Що вже є плюсом до вашого бюджету:). Також, перевагою лазерної технології є те, що її можна застосовувати на шкірі будь якого відтінку: від самого світлого до темного кольору. Важливою перевагою є те, що лазерна епіляція ефективна при будь якому типу волосся.

ВІДПОВІДІ НА ЧАСТІ ПИТАННЯ

  • Чи може лазерна епіляція позбавити від волосся назавжди?

Може. Під час процедури, висока температура руйнує фолікул, без якого ріст волосся неможливий. Але іноді тонкі волоски з’являються знову – їх можна «добивати» вже точково.

  • Як потрібно готуватися до процедури?

Процедура категорично забороняється для проведення при засмаглій шкірі. Вам доведеться відмовитися від відвідування солярію і почекати в тому випадку, якщо загар ще свіжий, наприклад, ви нещодавно повернулися з відпустки.

  • Чому лазер протипоказаний при свіжому засмагу?

Ніхто не дає гарантії, як поведе себе шкіра після інтенсивного опромінення ультрафіолетом – у когось вона стає більш чутливою, в декого виникає ризик пігментування окремих областей. Дані негативні наслідки дуже важко піддаються коректування, тому краще зачекати 3 тижня і пройти процедуру згідно всіх норм безпеки.

  • Скільки процедур лазерної епіляції необхідно пройти?

Від 3 до 6. Залежно від ділянки та типу волосся.

ОНЛАЙН ЗАПИС

КОСМЕТОЛОГИ

Соломія Дутчак
Соломія ДутчакКосметолог
Софія Шологонюк
Софія ШологонюкКосметолог

ГРАФІК РОБОТИ

Будні 10:00 – 19:00
Субота 10:00 – 18:00
Неділя Вихідний

НАШ АДРЕС

ОНЛАЙН ЗАПИС

Запишіться онлайн та отримайте знижку 20%

ЗАПИС та ПРАЙС